Manilla parašė:
Gal yra tokiu mamu kurios nusorende ne maitinti naujagimio krūtimi? O pvz MP tik su buteliuku? Arba kurios išvis nusorende maitinti misinuku geriau? Eina 3 parą o s…
Su antspeniais nebandėt kartais maitinti? Aš taip darydavau pirmomis dienomis, kai lb skaudėjo. Į anspenį kelis lašiukus įspausti, kad vaikiuką "suvilioti" patraukti tą pienuką ir taip būna įčiumpa skaniai ir pavalgo. O kitą maitimą jau duodi iš kitos krūties, tai realiai vienos krūties spenelis būna pailsėjęs kažkiek. Man tikrai padėjo šitas dalykas😊








