2 metukų vaikui - dehidratacija?

Komentuoti
 1. 2017.06.10 10:28 (prieš 1 m.)

  Sveikos,
  Vaikutis mano 2 metuku vakar daug veme, viduriavo.Geriam daug vandens,rehydrono tirpala.Vaikas miega daugiau nei iprastai,bet pabudes lyg ir zvalus.Gydytoja sake stebet jei taps vangus,vykt i ligonine.Informacijos internete laabai daug apie dehidratacija.Gal is asmenines patirties galit pasidalinti, kaip laiku pastebeti ta momenta, kad jau negerai, kad reikia laseliniu?beje, gal kuriai teko tokio amziaus vaikui statyt laselines? Kaip jie isguli tiek laiko???Bijau net ir pagalvot kaip tokio amziaus vijurka reiktu lovoj keleta valandu islaikyt..?

 2. 2017.06.10 11:03 (prieš 1 m.)

  Sveika,
  Sirgom rotu, atsidūrėm ligoninėje dėl dehidratacijos ir gliukozės trūkumo. Važiavau į priimamaji du kart, pirma diena išsiuntė namo, kita diena kviečiau greitaja nes jau vaikas ant kojų nepastovėjo. Ligoninėje lašino lašines ir rehydrona girdė. Ir išguli vaikai, ypač kai blogai, manoiškis beproto aktyvus, bet gulėjo. Aš jūsų vietoje jei vaikas tik guli, miega, nežaidžia, skubėčiau į priimamąjį. Ir pačiai bus ramiau tyrimus pasidarius.

  1
 3. 2017.06.10 11:07 (prieš 1 m.)

  Ir skaičiuokit kiek skysčių suvartoja, kiek šlapinasi, ar gleivinė neišsausėjusi. Skaičiuokit kiek kartų vėmė/viduriavo.
  Kad miega realiai normalu, visgi organizmuo reikia atsigauti, bet jei išvien miega, o pamiegojęs tik gulinėja niekas neįdomu, visiškai atsisako betkokio maisto ar skysčių tai jau blogai.
  Čia tokia mano patirtis.

 4. 2017.06.10 11:17 (prieš 1 m.)

  MildaMa parašė:
  Ir skaičiuokit kiek skysčių suvartoja, kiek šlapinasi, ar gleivinė neišsausėjusi. Skaičiuokit kiek kartų vėmė/viduriavo.

  Skysciu mano manymu geria nemazai, pvz, vakar apie 2 litrus isgere.ir nakti pora puodeliu isgere..tai vat ir glumina mane ta nezinia, kur ta riba..pabudes lyg ir atgyja,bet miega daug vistiek..turbut stebesiu dar pora valandu ji..jeigu po miegelio ta pati situacija bus del sventos ramybes nuvaziuosiu i priimamaji.Kazi, o greitoji ar vaziuotu del tokio susirgimo..?

 5. 2017.06.10 11:34 (prieš 1 m.)

  Tikrai važiuotų, gi mažas vaikas. Bet išsivežtų, visgi tyrimų reikia.

  Sirgom mes ir lengvesniu žarnyno virusu(spėju nora), tai visa šeima savo atvėmė. Bet tada vaikas nors ir nevalgė, daug miegojo, bet žaidė, skysčių gėrė, domėjosi viskuo,nebuvo taip kad gulinėtų ištisai. Parą tada visi pavėmėm, paviduriavom ir pasibaigė. Aišku, organizmas išsenka, ir miegoti norisi.

  Ir jei vaikas aktyvus,jūs tikrai pamatysite kad jau kažka reikia daryti. Mama jaučia.

 6. Domas 10 m. 9 mėn.

  2017.06.10 11:36 (prieš 1 m.)

  O šiandien veme? Mano buvo 3m kai labai veme, beveik viską isvemdavo kiek išgerdavo, pamiegojęs būdavo žvalus apie 30-60min ir vėl miegodavo, budinti poliklinikos gyd(šeštadienio ryte) sakė, kad viskas gerai, žvalus, laukti, po pietų pasidarė apatiškas tada jau kvietėme greitąją, išsiplėtė vyzdžiai, nelabai reagavo kai seselė išnešė įdėti kateterį, buvo rotas, bet po nakties su laselinem atsigavo ir daugiau neveme, gyd sakė, kad jo organizmas pradėjo ne įsisavinti skysčių, dėl to viską isvemdavo

 7. 2017.06.10 11:37 (prieš 1 m.)

  Ir šiaip yra sakoma — geriau 10 kart bereikalo nuvažiuot, nei viena pavėluoti.

  1
 8. 2017.06.10 11:41 (prieš 1 m.)

  akvile84 parašė:
  O šiandien veme? Mano buvo 3m kai labai veme, beveik viską isvemdavo kiek išgerdavo, pamiegojęs būdavo žvalus apie 30-60min ir vėl miegodavo, budinti poliklinikos g…

  Siandien du kartus negausiai veme, po valgio.Valgyt nori, duonytes praso. Bet kai suvalgo, po kurio laiko isvemia siek tiek.Vakar tai viska apskritai isveminejo,net ir vandeni

 9. 2017.06.10 11:41 (prieš 1 m.)

  MildaMa parašė:
  Ir šiaip yra sakoma — geriau 10 kart bereikalo nuvažiuot, nei viena pavėluoti.

  Tikra tiesa ☺

 10. Berniukas pagrandukas 2 m. 7 mėn.
  Saulyte mergyte 5 m. 1 mėn.

  2017.06.11 01:15 (prieš 1 m.)

  Una.mei parašė:
  Sveikos,
  Vaikutis mano 2 metuku vakar daug veme, viduriavo.Geriam daug vandens,rehydrono ti…

  Vienakarta musu mergaite panasei sirgo.kad isvengtumem dechidracijos .gere daug vandens ir kad nereiketu statyti lasalines gere ORSALIT mikroelementu misini.dar jai davem HIPP ORS 200 tenyra ryziu nuoviras su morku sultim kiek pamenu jis tinka viduriuojantiem ir vementiem vaikam.Teko mum lasine statyt cia del kitos bedos tai praktiskai neimanoma su tokiu vaiku .tiesiok kol lasine sulasedavo as turedavau vos ne pora val guleti kartu su ja .

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras