regi1 parašė:
jums su galva tikrai negerai,viska sumalete i misraine is kurios turime suprasti kad del visko kas blogiausio nutiks bus kalti neskiepyti ir skiepu atsisake zmones.…
Jūs nesuprantate, o - (reiktų suprast) girta? - tai aš? "Logiška", kaip ir visa kita jūsų įsiritinimuose
Pati ir prisiimkit atsakomybę už savo negebėjimą suprasti - gal nereikia įvardinti, kaip šitas reiškinys vadinamas?








