Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2019.01.26)

1. 2018.10.15 23:26 (prieš 8 mėn.)

Uoga parašė:
    O koks tikslas tokias istorijas skaityti, jei nebūtų pasiūlymų, kaip į jas nepapulti? Pasiguosti, kad ne viena aš feilinau? Sulįsti į komforto zoną?

Dar karta sakau, ne i ta tema papuolet. Niekam jusu moralu sitoj temoj nereikia gal kazkas nori pasiguost, kazkas pakalbet apie savo patirtis, koks jusu reikalas? Jusu neliecia - tai eikit ir kalbekit i tas temas kurios jums aktualios. O dabar..

4 1
  2. Domas 9 m. 4 mėn.

2018.10.15 23:37 (prieš 8 mėn.)

nuga_noblese parašė:
    Dar karta sakau, ne i ta tema papuolet. Niekam jusu moralu sitoj temoj nereikia gal kazkas nori pasiguost, kazkas pakalbet apie savo patirtis, koks jusu r…

Nespręskite už kitus pagal save. Kaip sakiau - aš žindžiau trumpai ir daugiausia dėl to, kad aplinkoje neatsirado, kas užvestų ant teisingo kelio. Taip kad tie moralai - labai į temą.

Jums jų nereikia - apeikite, niekas jų skaityti neverčia.

5
  3. 2018.10.15 23:48 (prieš 8 mėn.)

Uoga parašė:
    Nespręskite už kitus pagal save. Kaip sakiau - aš žindžiau trumpai ir daugiausia dėl to, kad aplinkoje neatsirado, kas užvestų ant teisingo kelio. Taip kad tie mora…

Jus ateinat i tema kurios autore paprase nerasineti komentaru ne i tema - reiskiat savo nuomone, ir dar sakot kad as apeiciau komentarus ok matyt tik zindancios iki kol vaikas pats atsisako kruties turi teise kurtis savo temas, ir jose diskutuot
    As dar neturiu patirties nei zindyme ar nezindyme, bet jeigu man reiks patarimu kaip zindyti - tikrai neisiu i tokia tema kaip si, kad rasciau tokiu kaip jusu komentaru, pamokymu. Taip kad jusu moralai siuo metu pasiekia mamas, kurios jau nebezindo ir cia issako patirtis kodel, tai ar verta ? ;)

10
  4. 2018.10.16 00:38 (prieš 8 mėn.)

Uoga parašė:
    O koks tikslas tokias istorijas skaityti, jei nebūtų patarimų, kaip į jas nepapulti? Pasiguosti, kad ne viena aš feilinau? Sulįsti į komforto zoną?

Ar suvokiat, kad tema nera skirta suzinoti apie zindyma? Ar skaitet pavadinima temos?! Juodu ant balto parase autore kokio turinio turi buti tema. Niekas cia “ne i tema” rasyt neuzdraus, bet nesitikekit, kad pagirs.

Kas esat tokia, kad nustatot, jog nezindancios turi diskomforte gyvent?

Menkinimu uzsiimate. Fuj. Geda.

18 1
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.16 09:57 (prieš 8 mėn.)

Cia nera nemokanciu zindyti tema, cia nenorinciu zindyti. Man pirmus menesius puikiai sekesi, nei nugrauze, nei ka. As nenoriu ilgai zindyti. Kas nemoka , bet nori zindyti tas tikrai ismoksta
    Todel siulau ignoruoti komentarus ne i tema ir tiek

6
  6. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.

Domas 9 m. 4 mėn.

2018.10.16 10:34 (prieš 8 mėn.)

Lionesss parašė:
    Cia nera nemokanciu zindyti tema, cia nenorinciu zindyti. Man pirmus menesius puikiai sekesi, nei nugrauze, nei ka. As nenoriu ilgai zindyti. Kas nemoka , bet nori…

Na ir kas? Yra žmonių, norinčių nusižudyti, bet tai nereiškia, kad "į temą" bus patarimai kaip tai padaryti.

4 5
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.16 15:12 (prieš 8 mėn.)

Nesuprantu kas cia perkelineja ir trina postus. Palikite sia tema ramybej. Cia kalba eina apie NENORINCIAS zindyti!!!

3 2
  8. 2018.10.16 16:38 (prieš 8 mėn.)

Lionesss parašė:
    Nesuprantu kas cia perkelineja ir trina postus. Palikite sia tema ramybej. Cia kalba eina apie NENORINCIAS zindyti!!!

Aš šiaip garsiai nenoriu stumt ant adminų, bet paskutiniu metu labai stebiuosi. Viskas yra trinama, kas nepriimtina joms, perkelineja moterų komentarus i kitas temas siuntineja ispejimus už vėliavėles net neisigiline, kas ir ką iš tikro įžeidinėja.🙂

3
  9. 1 m. 11 mėn.

2018.10.16 18:31 (prieš 8 mėn.)

A ir G parašė:
    Aš šiaip garsiai nenoriu stumt ant adminų, bet paskutiniu metu labai stebiuosi. Viskas yra trinama, kas nepriimtina joms, perkelineja moterų komentarus i kitas tema…

Cia visada taip buvo, tik nesusiduret 😂🤷🏻‍♀️

10. 2018.10.16 18:32 (prieš 8 mėn.)

karta pakliuves i cia-nebeistruksi😈😂😂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.