Forumo Medūzos (svarbu uždarų grupių adminams)

Komentuoti
  1. 2018.08.18 14:39 (prieš 3 mėn.)

Trukt uz vadziu, vel is pradziu 😂 ale slapyvardis naujo fasono 😂

2. 2018.08.18 14:51 (prieš 3 mėn.)

Liustra parašė:
    Trukt uz vadziu, vel is pradziu 😂 ale slapyvardis naujo fasono 😂

Cia is psichiatrijos ligonines kazin raso?

1
  3. 2018.08.18 14:54 (prieš 3 mėn.)

Kad cia lyg virusas toks, kiek anksciau minejo 😄 bet nezinau tiksliai 😄

2
  4. tevu-darzelis.lt 8 m. 6 mėn.

2018.08.20 16:33 (prieš 3 mėn.)

Liustra parašė:
    Kad cia lyg virusas toks, kiek anksciau minejo 😄 bet nezinau tiksliai 😄

Ne, ne virusas tikrai Jei tai ne žmogus su nuvažiavusiu stogu, gali būti, kad kas dirbtinį intelektą testuoja.

Nesiplėsime, kas tai, jei įdomu, - pasiskaitykite: https://lt.wikipedia.org/wiki/Dirbtinis_intelektas

3
  5. 2018.09.26 12:51 (prieš 2 mėn.)

Sveiki, klaudija20 meduza, ka tik pasalinsu is 2018 birzelinuku grupes, nes merginos issiaiskino ir rado visas keltas nuotraukas is interneto. Jau seniai buvo kiles itarimas, nes istorijos nuo dvynuku nesiojimo, vieno is ju mirties, uosviu mergaites ivaikinimo ir t.t. Vnz santa barbaros pastoviai.

6. 2018.09.26 13:12 (prieš 2 mėn.)

voveree parašė:
    Sveiki, klaudija20 meduza, ka tik pasalinsu is 2018 birzelinuku grupes, nes merginos issiaiskino ir rado visas keltas nuotraukas is interneto. Jau seniai buvo kiles…

Bet jau ne pirmą kartą panašią istoriją girdžiu... Pernai irgi lyg buvo viena, kur dvynuką prarado

7. 2018.09.26 13:47 (prieš 2 mėn.)

sumirė parašė:
    Bet jau ne pirmą kartą panašią istoriją girdžiu... Pernai irgi lyg buvo viena, kur dvynuką prarado

Manot gyvenime taip nebūna? Aš manau būna dar net netokiu santu barbarų.

8. 2018.09.26 13:49 (prieš 2 mėn.)

voveree parašė:
    Sveiki, klaudija20 meduza, ka tik pasalinsu is 2018 birzelinuku grupes, nes merginos issiaiskino ir rado visas keltas nuotraukas is interneto. Jau seniai buvo kiles…

Man dėl jos įtarimų nekilo ir viskas pakankamai tikroviška jos gyvenime.

9. 2018.09.26 13:59 (prieš 2 mėn.)

Liusina parašė:
    Man dėl jos įtarimų nekilo ir viskas pakankamai tikroviška jos gyvenime.

Mano pareiga informuoti, o jus kaipnorit taip darykit, jei norit ja laikyt grupeje. Visos jos nuotraukos is interneto

10. tevu-darzelis.lt 8 m. 6 mėn.

2018.09.26 18:01 (prieš 2 mėn.)

voveree parašė:
    Mano pareiga informuoti, o jus kaipnorit taip darykit, jei norit ja laikyt grupeje. Visos jos nuotraukos is interneto

Nuotraukos tikrai iš interneto, braižas ir istorijų pobūdis panašus į anksčiau dvynukus "gimdžiusios". Panašu, kad atvejis nėra piktybinis, bet žmogui šiuo atveju reikia ne forumo, o psichiatro, todėl blokavome.

11
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras