Maisto išlaidos įvedus eurą

Komentuoti
  1. 2015.05.13 19:04 (prieš 2 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2015.05.13 19:04 (prieš 2 m.)

    už 200 eur. dviese ? nelengvai bus

  2. 2015.05.13 19:08 (prieš 2 m.)
    2015.05.13 19:08 (prieš 2 m.)

    Mes dviese maistui išleidžiame apie 300 - 350eur, prieš įvairias šeimos, metines šventes ir daug daugiau. O kai bus leliukas, tai tikrai maistui išeis daugiau.

  3. 2015.05.13 19:11 (prieš 2 m.)
    2015.05.13 19:11 (prieš 2 m.)

    Bet čia leidžiam sau kokybiškesnius produktus Kai studentai buvom, tai užtekdavo 400-500 lt susispausti įmanoma, jei visokias bulves mėgstat ir pan įmanoma būtų, bet reiktų nepatingėt pasidaryti patiems pigesnių patiekalų

  4. 2015.05.13 19:15 (prieš 2 m.)
    2015.05.13 19:15 (prieš 2 m.)

    atsibosta tas pats maistas, patikek, norisi kazko ir skanaus. Bandem mes taupyti kazkada, bet galima is proto iseiti, prasideda visokios depresijos, nervai, kad negali skanesnio kasnelio nusipirkt. Tai paziuri i vitrinas, pavarvini seile, eidamas namo paverki ir tiek is patirties cia

  5. User has not uploaded an avatar
    2015.05.13 19:18 (prieš 2 m.)
    2015.05.13 19:18 (prieš 2 m.)

    kai gamini pats maista uztenka ir 200 eur per menesi, mes svedijoj pirkdami viska panasiai tiek isleidziam. o maisto broduktu kainos labai panasios y lietuviskas, bet as kiekviena diena maista gaminu pati.

    1
  6. User has not uploaded an avatar
    2015.05.13 19:26 (prieš 2 m.)
    2015.05.13 19:26 (prieš 2 m.)

    2014Mamyte parašė:
    na mes ir kasdien gaminam vis sviezia maista..kartais nuklystam kazkakur iseje.. bet as to neskaiciuoju..skaiciuoju butent uzsipirkima maisto savaitei nes man ko…

    bet dirbsit dviese, tai jau gaunas 800, as pries izvaziuojant uzdirbdavau apie 600 eur, ir uztekdavo ir nuomai ir mokesciam ir maistui, o jei dvi algos tokios tai jau visai gerai del to as saviski ir snekinu y lietuva, ten tikraiymanoma gyventi tik reikia nebijoti darbo

  7. Tokilė
    2015.05.13 19:36 (prieš 2 m.)
    2015.05.13 19:36 (prieš 2 m.)

    Pabandykit www.barbora.lt susimest prikinius savo savaitės ir parodys, kiek sumokėtumėt pagal būtent savo pomėgius apsipirkus

    Nes čia viskas labai priklauso nuo mitybos įpročių, kiek valgot ir ką valgot. Mums dviem savaitei ~60eu, beet, vyras pietauja ne namuose visada, aš dažnai irgi. Tai pas mus vakarienė pagrindinis maistas gaunas.

    2
  8. User has not uploaded an avatar
    2015.05.13 19:39 (prieš 2 m.)
    2015.05.13 19:39 (prieš 2 m.)

    2014Mamyte parašė:
    darbo tai nieks nebijo as bijau tik kad sunku surast toki darba ,kad tiek moketu jai 600 butu ti isvis lengva..man pliusas kad nuomos nereikia moket

    na as gyvenau nedidialiam miestely tai zymiai paprasciau , negu manau tokiam vilniui

  9. 2015.05.13 19:39 (prieš 2 m.)

    Tautvydas ❤ 3 m. 1 sav.
    Domantas ❤ 4 m. 9 mėn.

    2015.05.13 19:39 (prieš 2 m.)

    Na uz 200€ labai taupant tikrai galima. O gal kitam tai ir nebus taupymas, gi ne visi vien mesa ir rukytom desrom maitinasi. tarkim musu seima isleidzia kazkur 400€ maistui, bet cia jau su visokiais sausainiukais, varskytem ir pan. Bet siaip jei turi laiko gamint namuose ir virtuve nera priesas, tai tikrai manau labai sunku uz tuos 200€ isgyvent nebutu.

  10. 2015.05.13 19:43 (prieš 2 m.)
    2015.05.13 19:43 (prieš 2 m.)

    Imanoma imanoma, tik reiktu kasdien skaiciuoti, susinormuoti kiek galite isleisti, tada suskaiciuojat kiek isleidot ir ziurit ar kitai savaitei reikia dirzus pasiverzt ar ne

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras