icevice parašė:
ta liezuveli kirpsbet jau nuo 2 men ten sudetingiau viskas.knygutej parasyta,kad ir nuskausminamus leidzia,o iki 2 men,tai nieko
na tikiuosi kad greit ir lengvai ten praeis
![]()
nu bet kokia durniai tie daktarai,ko jie lauke?
negaliu...
nu kantrybes jums,zinoma bus viskas gerai





