skorpioneee parašė:
na va stai ir aspas midwife viskas gerai praejo , augam puikiai
viskas gerai , pilvukas pagal visus standartus , viskas ciki
![]()
deje tik nuliudino kad skanu daugiau nebebus , sake viskas gerai vystosi tai skanu nebebus , nebent kokiu komplikaciju butu
tai va reiskia sekantis susitikimas su mano mazyliu pavasari , bet jau akis i aki
![]()
![]()
Diana sveikinu
![]()
![]()
berniuku gretos padidejo dar vienu berniuku
ziuriu mergaitems ateity tikrai bus is ko rinktis
![]()
O kodel tu norejai dar to skano????







