Monciutė parašė:
Sveikinimai mamai ir mažylei! Kaip sekėsi?
Ačiū ❤
Viskas pakankamai greitai ir gerai. Abi sveikos ir laimingos. Ir dėkingos visam nuostabiam personalui
Monciutė parašė:
Sveikinimai mamai ir mažylei! Kaip sekėsi?
Ačiū ❤
Viskas pakankamai greitai ir gerai. Abi sveikos ir laimingos. Ir dėkingos visam nuostabiam personalui
PinaColada_ parašė:
Merginos, gal kuri turite Ivanovienės mob.nr.?![]()
Mano knygelėje yra, bet ne mobilus
PinaColada_ parašė:
Merginos, gal kuri turite Ivanovienės mob.nr.?![]()
I skyriu turit skambinti ir sujungia.
Dolee parašė:
I skyriu turit skambinti ir sujungia.
Tai taip, bet galbūt kuri nors ir mobilų turi
ILONA199 parašė:
Sveiki noreciau pasiteirauti ar priima per sita karantina pas ginegologus?
Nėščiųjų priežiūra yra teikiama
12 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai