Kiek skiriasi pastojimo ir artėjančių mms požymiai?

Komentuoti
  1. 2012.03.19 22:12 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.19 22:12 (prieš 5 m.)

Ant kiek skiriasi požymiai-PASTOJIMO nuo artėjančiu mms???

2. 2012.03.19 22:25 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.19 22:25 (prieš 5 m.)

kaameeela parašė:
    Ant kiek skiriasi požymiai-PASTOJIMO nuo artėjančiu mms???

Jūsų dėmesiui – dažniausiai pasireiškiančių pirmųjų nėštumo požymių sąrašas.

1. Implantacijos kraujavimas

Tai vienas populiariausių simptomų, pirmasis parodantis, kad tapsite mama. Jis pasireiškia 6-12 dienų po apvaisinimo, kai embrionas prisitvirtina prie gimdos sienelės. Kai kurioms moterims šį procesą lydi nedidelis kraujavimas ir spazmai.

Toks kraujavimas gali pasireikšti ir dėl kai kurių kitų priežasčių. Pavyzdžiui, anksčiau prasidėjusios mėnesinės, šalutinis kontraceptinių tablečių ar antibiotikų poveikis, lytinių organų infekcija ar traumos.

2. Mėnesinių ciklo sutrikimas

Mėnesinių ciklo sutrikimas, kitaip tariant, jų užsilaikymas – taip pat vienas žinomiausių nėštumo požymių, kuris dažniausiai ir paragina moterį pasidaryti nėštumo testą.

Jei moteris pastojo, mėnesinės paprastai neprasideda. Kartais vis dėlto pasireiškia kraujavimas, bet ne toks gausus kaip mėnesinės, jis greitai pasibaigia.

Mėnesinių ciklas gali sutrikti ir dėl kitų priežasčių – klimato pokyčių, streso, vartojamų antibiotikų ir kt.

3. Padidėjęs jautrumas krūtinės srityje

Praėjus 1-2 savaitėms po pastojimo pasunkėja krūtys, jos tampa jautresnės. Moterims šie pokyčiai nepraslysta pro akis – krūtys reaguoja į kiekvieną prisilietimą, jas tempia, maudžia.

Krūtinės padidėjimą ir jautrumą gali lemti ir kitos priežastys.

4. Pykinimas

Šis bene visiems žinomiausias simptomas atsiranda 2-8 savaitės po pastojimo.

Tiesa, pykinimą gali sukelti ir kiti faktoriai: stresas, skrandžio ir virškinamojo trakto ligos, apsinuodijimas.

5. Greitas nuovargis ir apatija

Nuovargio jausmas ir apatija – taip pat nėštumo požymiai, kurie gali atsirasti jau pirmą savaitę po pastojimo.

Kitos galimos tokių simptomų priežastys – stresas, pervargimas, depresija, peršalimas, gripas ir kitos ligos.

6. Galvos skausmas

Staigus hormonų pokytis organizme gali sukelti galvos skausmą jau pačioje ankstyviausioje nėštumo stadijoje.

Tiesa, galvos skausmus neretai lemia ir skysčių trūkumas, kofeino sukelta abstinencija, įtampa, silpstantis regėjimas, premenstruacinis sindromas ir kt. Be abejo, ne išimtis – ir migrena.

7. Padažnėjęs šlapinimasis

Maždaug 6-8 savaitę po pastojimo galite pajusti, kad į tualetą tenka lakstyti dažniau nei įprasta.

Kitos tokio reiškinio priežastys – infekcinės šlapimo takų ligos, diabetas, padidėjęs skysčių vartojimas.

8. Padidėjęs apetitas

Nebūtinai staiga turėtumėte pajusti nenumaldomą norą sukrimsti marinuotą agurkėlį. Kai kurias moteris pradeda ypatingai traukti kiti produktai – dažniausiai šis potraukis neapleidžia visą nėštumą.

Kitos priežastys: nepilnavertė mityba, tam tikrų medžiagų stygius organizme, stresas, depresija, artėjančios mėnesinės.

Norejau tuom pasakyti ,kad visus tuos pozymius galima priskirti tiek nestumui,tiek PMS -artejancioms menesinems,tiek kaip auksciau raso ir kitiems negalavimams.

3. emiliszioziukas
    2012.03.19 22:26 (prieš 5 m.)

mergyte 11 m. 4 mėn.
    vyrukas 12 m. 8 mėn.

2012.03.19 22:26 (prieš 5 m.)

man nieko nesiskyre su pirmu nestumu atrode,kad tuoj susirgsiu,bet kuo arciau buvo tos dienos tuo labiau tas jausmas silpo ir vietoj mmm sulaukiau rytinio pykinimo.

4. 2012.03.19 22:29 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.19 22:29 (prieš 5 m.)

emiliszioziukas parašė:

beje kai as buvau pastojus man irgi absoliuciai niekuom nesiskyre tie pozymiai,tiesiog maniau jog ateina mmm ir net tada kai jau 4 NT parode II buvo toks jausmas ,kad pramus

5. 2012.03.19 22:30 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.19 22:30 (prieš 5 m.)

ačiu labai už atsakymus,teoriškai jau tiek prisiskaičiau,labai noretusi gyveniškų paaiškynimų beje dabar sedžiu krutine skauda, pivą maudžia kas 30min.maždaug,už 2 dienų mms..ech taip jų ne noriuuuuuuu

6. 2012.03.19 22:32 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.19 22:32 (prieš 5 m.)

kaameeela parašė:

na nebedaug liko ir suzinosi...o anksciau pris mmm nepajautredavo krutine? man kiekvienas ciklas galima sakyt sirtingas:tai krutine jautri,tai tik speneliai,tai viskas kartu

7. Nilce
    2012.03.19 22:37 (prieš 5 m.)

Nejauciau jokiu pozymiu, apart mmm nebuvima
    Antras pozymis buvo speneliu padidejimas ir patamsejimas 2-3 men
    Trecias pozymis vaisiaus judesiai nuo 19sav.
    O dabar nestuma isduoda pupsantis arbuziukas

8. 2012.03.19 22:37 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.19 22:37 (prieš 5 m.)

taip pat ir pas mane su tą krutynę... ir vat pilvą kai pradėda skaudėti maždaug 10-8 dienos prieš mms,jau esu beveik isitikinus kad ne pastojau,bet tyliai pagalvojų o gal??? jug požymiai venodi kaip supratau,nu te ankstyveji

9. 2012.03.19 22:39 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.19 22:39 (prieš 5 m.)

kaameeela parašė:

tai vat ,kad cia dazniausiai teorija prasilenkia su praktika... manau pirmas normalus/realus pozymis mmm velavimas...o iki mmm tai tik speliojimas,arba likus iki mmm kelioms dienoms HCG tyrimas

10. 2012.03.19 22:42 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.19 22:42 (prieš 5 m.)

Isejau atostogu...Saule86 parašė:

joooooooooooo čia tai faktas,bet siaip labai įdomų ar daug kom skyriasi realiai o ne teoriškai,ir tiek,jau kas valanda isiklausau į savo kuną,stoga rauną...

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras