2010 gruodžiukai :) (Archyvas iki 2012.11.02)

1. Aironas 8 m.

2010.12.23 19:08 (prieš 7 m.)

galbūt be manęs jau yra daugiau mamyčių, gimdžiusių 2010 metukų gruodžio mėn.?
    kaip sekasi naujoms mamytėms tvarkytis su savo mažyliais? ar jau apsipratote su jais?

2. 2010.12.24 13:34 (prieš 7 m.)

Awrytea parašė:
    galbūt be manęs jau yra daugiau mamyčių, gimdžiusių 2010 metukų gruodžio mėn.?
    kaip sekasi naujoms mamytėms tvarkytis su savo mažyliais? ar jau apsipratote su jais?

As taip pat gimdziau gruodi ir tik kelios dienos kaip namuose, tai dar neprisipratinau prie rezimo, man viskas nauja ir sunku atrodo

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2010.12.24 22:30 (prieš 7 m.)

na ir mes prisidedame i jusu bureli gimem gruodzio pradzioje, tai daugmaz jau esame apsiprate

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2010.12.27 09:50 (prieš 7 m.)

sveiki norim ir mes prisidet prie jusu burelio. :

5. 2010.12.27 10:54 (prieš 7 m.)

Pasidalinkit mamytes kaip jums sekasi auginti savus mazylius? Ar nekamuoja pilvelio skausmeliai? Kaip kovojat su jais? Ar maitinate reguliariai pagal valandas? Visos maitinate savu pienu? Ar buna naktu neramiu? Kaip sekasi maudynes? Kaip daznai maudote?

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2010.12.27 10:57 (prieš 7 m.)

Viktorijar parašė:
    Pasidalinkit mamytes kaip jums sekasi auginti savus mazylius? Ar nekamuoja pilvelio skausmeliai? Kaip kovojat su jais? Ar maitinate reguliariai pagal valandas? Visos maitinate savu pienu? Ar buna naktu neramiu? Kaip sekasi maudynes? Kaip daznai maudote?

Na kolkas bandau maitinti pati,medziagu apykaita pas mano vaikina greita tai pilvo skausmeliai nekamuoja,valgom kada norim i valandas neziurim.O kaip jum sekas augint savo maziukus>

7. 2010.12.27 11:01 (prieš 7 m.)

Man nepavyko maitinti savu pienu, mazyle neeme kruties, nes nera speneliu kad butu imanoma jai traukti, nusipirkau antspenius, bet ji tiek isinervodavo kad net nepavalgydavo nes nemokejo, kadangi man buvo atliktas CP tai pirma nakti bande maitinti krutimi, o paskui perejom ant misinuku, tai mazyle aptingo matomai, nes juk is buteliuko lengviau valgyti O jusu mazyliai visada uzmiega po maitinimo? Nes manoji ir nakti ne visada lengvai uzmiega Gal kuri kita maitina misinukais? Nors ir nuo MP uzeina pilvelio putimai, kaip kovojat?

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2010.12.27 11:08 (prieš 7 m.)

Man abu kartus buvo atlikti CP pirmus maitinau misinuku tai tikrai turejom problemu su pilvuku.O nepadeda manksteles? Mum pagelbedavo tik lasiukai. O miegot mano vaikinas pavalges tikrai nevisada nori, jam dar pabendrauti norisi.

9. 2010.12.27 11:13 (prieš 7 m.)

Vadinasi viskas gerai su mano mergyte Nes vis bandau viska suversti ant diegliuku Nors kartais ypac vakare tikrai jie mus pakamuoja, tai bendarauti tenka su espumisan Bet mazoji mano po maitinimo buna kad taip isiverkia, o man taip sirdele skauda, kad nezinau kuom padeti ir kodel ji verkia ;(

10. Krystian 7 m. 11 mėn.
    Agata-Nikol' (pas angeliukus) 10 m.

2010.12.27 19:25 (prieš 7 m.)

Sveikos.Mamytes atkeliaujam pas jus.Gimem 21d gruodzio., visai netiketai 38savaiciu.Berniukas Krystian 3.600g, 53cm.Na tikiosi kad cia rasim bendra kalba, dalinsimes ispudziais ir pasiekimais,o taip pat ir sunkumais.
    Kaip tik viena turiu, noriu paklaust,kiek jusu vaikeliai suvalgydavo pisma savaite?Siaip maitinu savo pienuko tik is buteliuko, nes problematiski spenelia.,nutraukiu 50-60g pienuko, bet sunelis kazkodel po valandos vel alkanas.Pienas riebus pagal mane,nes kai pastovi net grienine susidaro.Tai va noriu suzinot kaip galima atspet kiek jam reikia.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.