sandriuke parašė:
1-2 kartus po 1h mazdaug
a tai cia taip turi buti tada
sandriuke parašė:
1-2 kartus po 1h mazdaug
a tai cia taip turi buti tada
ameliukas77 parašė:
a tai cia taip turi buti tada![]()
o taviske kiek?
sandriuke parašė:
1-2 kartus po 1h mazdaug
mes irgi panasiai,o kartais gaunasi kad miega iswis wiena karta,bet jau tada ismiega nuo 2 iki 3h,jei tik kox triuksmas neprikelia,nes pas ja pastowiai budejimo rezimas yjungtas
sandriuke parašė:
o taviske kiek?
na maniske du kartus po 1.30,kartais 2h..o jei mes bunam ilgiau lauke arba po baseino tada ji tris kartus man miega po mazdaug 2h
MazyteFeja parašė:
Zaidimui, ir tuo paciu tie dygliukai lavina vaikucio jutimus. Nzn kaip issireiksti![]()
supratau
na mums jau kazkaip pasibaige tie miegai po pusvalandi,dar kazkaip po valanda irgi kelis kart per diena,bat dar kai lauke salta ir ji prirengta kad nelabai gali pasimuistyti tai ismiega 2 val.nors galetu ir ilgiau bet as ja jau parsivezu namo,bijau kad nesusaltu ir po to nakti nemiegotu,dar 2 naktis keliames apie 3 val ir iki 5 nemiega,nzn kas atsitiko,kosmaras kazkoks,tikiuosi ilgai taip nebus..
o sia nakti uzsikimsusia nosim pribudo,tai valiau,ir paskui nelabai uzmigo,tai apsikabinusi mano kakla miegojo,o as po kambarius su ja pravaiksciojau...
einu kavos gerti..nes akys limpa,nors dar su ja prigulciau,bet laukiu meistru...
10 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai