2013 m. Sausio mamytės

Komentuoti
  1. Lukutis 1 m. 4 mėn.
    Matukas 6 m. 4 mėn.

2015.11.16 15:16 (prieš 3 m.)

Mes darziuka pradejom lankyti,taciau paejom tik nepilnai dvi sav ir db visai nebeinam. Prasidejo ligos, komplikacijos...nusprendem,kad iki kito rugsejo pabusim dar namie. O ir vaiko gaila buvo...kiekviena ryta asaros, pati eidavau is proto, atejus pasiimti matydavau pavargusi, apsiverkusi vaika...streso tiek vaikui, tiek tevams... manau darzelis,pats didziausias isbandymas...bent jau mums... tikiuosi,kad paaugs ir visa tai nebeatrodys taip baisiai... dovaneliu,tai didziausia dovana bus nauja "suaugusiojo" lova :)) pats lb nori, vis sako,kad jo liova negazi, jeikia naujos - su masina dar galvoju apie kinetini smeli, dar viena lego kaladeliu rinkini, kuriu vis negana, knygute, nes lb megsta vakarais pasakas,o rytais pavartyti

2. Vartotojas blokuotas

Nėnė 6 m. 4 mėn.
    Dija 15 m. 9 mėn.

2015.11.16 16:10 (prieš 3 m.)

baby_-_smile parašė:
    Mes darziuka pradejom lankyti,taciau paejom tik nepilnai dvi sav ir db visai nebeinam. Prasidejo ligos, komplikacijos...nusprendem,kad iki kito rugsejo pabusim dar …

tai jei nedirbat,aišku,būkit namie.man irgi nesuprantu kas ten vyxta vaikučio psichikoj tam daržely,kad pradedant nuo pirmadienio sulig kiekviena diena jis grįžta vis labiau perbalęs,pajuodusiais paakiukais,o grįžęs valgo viską iš eilės visą vakarą.klausiau auklėtojos,tai tipo viskas gerai,valgo viską ir dar paprašo,miega gerai.tai arba nesako,arba maistas nemaistingas.nes atrodo tai vaikutis nekaip,net ausytės perbalusios,kaip išsekimas kox

3. Lukutis 1 m. 4 mėn.
    Matukas 6 m. 4 mėn.

2015.11.16 16:24 (prieš 3 m.)

barboryte19 parašė:
    tai jei nedirbat,aišku,būkit namie.man irgi nesuprantu kas ten vyxta vaikučio psichikoj tam daržely,kad pradedant nuo pirmadienio sulig kiekviena diena jis grįžta v…

Mes budavom tik iki pietu miego,taciau vaikas taip pat budavo visas issekes... nuo darzelio maisto (bent jau man taip atrodo) pradejo skustis pilvuko skausmu... viena diena pagalvojau,kad gal kokios ryziu koses per daug uzsivalge, kita diena vel tas pats..skambinaus aukletojai ir klausiau, ka valge ir pan... aisku,kad ji teige,jog nieko neiprasto, viskas buvo gerai... taciau net pasiskambinus paklausti,kaip jauciasi maziukas,sakydavo,kad viskas gerai,bet kai ateidavau pasiimti,vaizdelis nedziugindavo... tada grieztai pradejau klausti,kas cia darosi,tai buvo pasakyta,kad visi vaikai issirekia ir jusu turi issirekti... buvau pakraupusi...nemanau,kad tai yra tinkamas poziuris... db mazojo paklausus apie darzeli,tai nuleidzia galvyte ir susigraudina..paklausus,kodel nenori i darzeli,atsako,kad teta saukia, vaikai rekia ir jam ten nepatinka.. nzn,kaip bus kitais metais... manau vaikui darzelio reikia, reikia bendravimo,taciau siuo metu,tai tik didziulis stresas...

4. Elenuke :* 3 m. 7 mėn.
    Domukas :* 6 m. 4 mėn.

2015.11.16 20:06 (prieš 3 m.)

baby_-_smile parašė:
    Mes darziuka pradejom lankyti,taciau paejom tik nepilnai dvi sav ir db visai nebeinam. Prasidejo ligos, komplikacijos...nusprendem,kad iki kito rugsejo pabusim dar …

Musu lova irgi masina. Isijungia lempos tai vaikas patenkintas

5. Elenuke :* 3 m. 7 mėn.

2015.11.16 20:14 (prieš 3 m.)

barboryte19 parašė:
    tai jei nedirbat,aišku,būkit namie.man irgi nesuprantu kas ten vyxta vaikučio psichikoj tam daržely,kad pradedant nuo pirmadienio sulig kiekviena diena jis grįžta v…

O jus nueikit i darzeki valgymo metu.
    Mes pernai su asorom savaite. O poto viskas ok. Bet mes misrioj grupej ten buvo nemazai dideliu 5-6metu. Tai nenoredavo eit i darzeli. O vasara ejo viena men. Tai per kampa pasisedavo kokia aukletoja. Pas viena begdavo rankas issketes.o kita pamates apsiverkdavo.
    Siemet eina pirmas savaites noriai ejo,bet siemet nera dideliu vaiku. O dabar po menesio atostogu nelabai nori bet ir neverkia. Auklyte susako ka valge kiek valge. Bedavoja kad mazai valgo mano vaikas pasako ka blogai padaro ar gerai. Kiek ir del ko verke.

6. Elenuke :* 3 m. 7 mėn.

2015.11.16 20:20 (prieš 3 m.)

baby_-_smile parašė:
    Mes budavom tik iki pietu miego,taciau vaikas taip pat budavo visas issekes... nuo darzelio maisto (bent jau man taip atrodo) pradejo skustis pilvuko skausmu... vie…

As tai suprantu ir aukletojas.su 20vaiku issenka ir ju kantrybe. Jos rekia kad perektu vaikus. Nu bet jei tiesiogiai vaikui rekia tai turetu but tam priezastis. Siaip ant vaiko matosi arcjam buna gerai ar blogai. Matyciau kad sunui blogai tai ieskociau priezasties. O ir vaiko galima issiklausinet. Bent maniskis papasakoja viska.

7. Lukutis 1 m. 4 mėn.
    Matukas 6 m. 4 mėn.

2015.11.16 22:22 (prieš 3 m.)

S.a.n.d.r.a parašė:
    As tai suprantu ir aukletojas.su 20vaiku issenka ir ju kantrybe. Jos rekia kad perektu vaikus. Nu bet jei tiesiogiai vaikui rekia tai turetu but tam priezastis. Sia…

Aukletojas as taip pat suprantu. Mums sunku su 1-2-3, o cia visa grupe,taciau jei jau dirbi toki darba,tai turi susitvarkyti su viskuo, o juo labiau, su savo emocijom. Juk tai vaikai, mes patikime savo vaikus ir tikimes,kad jais bus tinkamai pasirupinta. Viena karta, atejau siek tiek anksciau, buvo dar nepavalge,tai tiesiog laukiau uz duru...pradejo mano maziukas verkti, sauktis manes, o seimininkute,girdziu saukia "ko cia reki, ateis ta mama!!!" Ir pradejo kisti maista jam...???!!!! Vaikas pradejo springti...dar labiau verkti... nebegalejau to klausyti ir iejau i grupe... seimininkute sutriko, issakiau jai viska, ka galvojau... apraminau vaika ir isejom.... to buvo per daug... nemanau,kad tai buvo tinkamas elgesys...

8. Elenuke :* 3 m. 7 mėn.

2015.11.17 07:53 (prieš 3 m.)

Nu sitaip tikrai negalima. As irgi buciau iejus tokiu atveju. As visada pasemu pries pietu miega. Budavo kad anksciau nueinu tai net nesirodydavau. Tai girdedavau kad auklyte vis budavo rekia bet rekia nepiktai o noredama perekt vaikus. Vis sakydavo Domuti ateik greit valgyt. Jis ateina sauksta i burna ir vel prie zaislu pas mus grupej tik trys vaikai kuriuos maitint reikia.tarp ju ir manasis. Pirma men visus maitino. O dabar nemaitina. Liepia patiems valgyt. Biski padeda. Bet ugdo savarankiskuma.

9. Linas 6 m. 4 mėn.

2015.11.17 08:36 (prieš 3 m.)

baby_-_smile parašė:
    Aukletojas as taip pat suprantu. Mums sunku su 1-2-3, o cia visa grupe,taciau jei jau dirbi toki darba,tai turi susitvarkyti su viskuo, o juo labiau, su savo emocij…

oho, cia jau smurtas pries vaika, jei yra galimybiu keisciau darzeli arba butu namie iki tol kol galetu apsiginti....

10. Vartotojas blokuotas

Nėnė 6 m. 4 mėn.
    Dija 15 m. 9 mėn.

2015.11.17 11:11 (prieš 3 m.)

baby_-_smile parašė:
    Mes budavom tik iki pietu miego,taciau vaikas taip pat budavo visas issekes... nuo darzelio maisto (bent jau man taip atrodo) pradejo skustis pilvuko skausmu... vie…

siaubas maniškis irgi skundėsi pilvuko skausmu,tai sugirdžiau nuo kirmėlyčių-jau sekančią dieną baigėsi skausmukai

S.a.n.d.r.a parašė:
    O jus nueikit i darzeki valgymo metu.
    Mes pernai su asorom savaite. O poto viskas ok. Bet mes misrioj grupej ten buvo ne…

aš galvoju,bet juk vaikas gali kitaip elgtis,kai mane pamatys.nors tikrai noriu.va ypač šiandien,kai esu laisva

baby_-_smile parašė:
    Aukletojas as taip pat suprantu. Mums sunku su 1-2-3, o cia visa grupe,taciau jei jau dirbi toki darba,tai turi susitvarkyti su viskuo, o juo labiau, su savo emocij…

viešpatie,tikrai nueisiu šiandien kai valgys!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras