2015 m. Balandžio kleckiukai:) (Archyvas iki 2015.01.06)

1. 2014.08.02 01:35 (prieš 3 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2014.08.02 01:35 (prieš 3 m.)

Renkasi mamytes belaukiancios Balandi savo kleckiuku

2015 m. Balandžio kleckiukai (Archyvas iki 2014.10.29)

2. Tadaaam
    2014.10.29 11:37 (prieš 2 m.)
    2014.10.29 11:37 (prieš 2 m.)

Simona1988 parašė:
    Man šiandien kažkaip maudžia pilvo apačia per vidurį, taip kaip prieš mėnesines.... kol kas tas maudimas pakenčiamas, kraujo nėra...

Man irgi taip buna, pasak gydytojos, nera ko pergyventi bet, zinoma, kiekvienai kitaip, jeigu jau skausmas nepakeliamas, pasikonsultuok su saviske.

1
  3. User has not uploaded an avatar
    2014.10.29 12:28 (prieš 2 m.)
    2014.10.29 12:28 (prieš 2 m.)

Sveikos.jungiuosi ir as prie balandzio kleckiuku
    Kažkas klausė del puslelines,as ir turiu šia problema tai klausiau savo akuseres ir gyd. tai sake galima naudoti tepaliukus tuos visus ( nors pries tai kitas gyt ( seno kirpimo ) sake kad tuose tepaliukuose yra kazkokios medziagos kuri sukelia apsigimimus ) del to as asmeniskai ismeciau tepaliukus visus ir dziovinu degtine,dantu pasta,padeda medus

4. Tadaaam
    2014.10.29 12:39 (prieš 2 m.)
    2014.10.29 12:39 (prieš 2 m.)

O man kažkaip labai įdomu pasidarė, koks jūsų dienos meniu ? ar bandote laikytis kurio nors iš internete siūlomų subalansuoto nėščiųjų dienos valgiaraščio, ar valgote viską, ko užsinori? Pasidalinkime savo dienos "meniu" : ką valgome pusryčiams, pietums, vakrienei, kuo užkandžaiuajme, gal gims kažkokių naujų idėjų kitoms

Nes kartais atrodo, jog šitame forume tik kalbame apie skausmus, bėdas, pinigus, norisi kažko smagesnio

1
  5. Agnutis
    2014.10.29 12:43 (prieš 2 m.)

Gabrielis 2 m. 5 mėn.
    3 m. 5 mėn.

2014.10.29 12:43 (prieš 2 m.)

as tai kaip anksciau valgiau viska , taip ir dabar viska valgau, na tik susilaikau nuo tokiu chemiju kaip traskuciai, sushi, ju nelabai galima, bet kartais nesusilaikau su krabu lazdeliu idaru daug arbatu geriu, kavos tik viena puodeli ryte

1
  6. Tadaaam
    2014.10.29 12:49 (prieš 2 m.)
    2014.10.29 12:49 (prieš 2 m.)

Aš pusryčiams valgau kruopas (grikiai, perlinės, laukiniai ryžiai), pietums įvairios sriubos, vakarienę valgau ne visada, kažkaip nelabai norisi, o jeigu norisi, tai vėl sriuba ar kokios tiesiog daržovės/ vaisiai.

Jeigu tarp valgymų praalkstu, tai bananai, obuoliai, slyvos, koks javainių batonėlis

Tai vat įdomu, kaip čia su tom kalorijom ir maisto įvairove, kiek reikėtų suvartoti, ir ar gerai valgyti nuolat tokį pat pamėgtą maistą. Gal visai naudinga būtų pagal "subalansuotą nėščiųjų valgiaraštį" pabandyti pasimaitinti, gal ir visi galvos skausmai dingtų

Kažkas tokio: www.babycentre.co.uk/a1046500/pregnancy-meal-planners-trimester-by-trimester

7. Irmin
    2014.10.29 12:51 (prieš 2 m.)

Sveikos plepses.
    Meniu niekuo nepasikeites, tik oj kaip rauginti kopusteliai traukia

8
  8. gytukas85

6 sav. 2 d.
    Augustinas 2 m. 5 mėn.

Aš irgi valgau viską, išskyrus nerokomenduotinus produktus, tokius kaip minkšti sūriai, žali kiaušiniai, žalia mėsa, žuvis. Stengiuosi negerti nei juodosios, nei žaliosios arbatos ir daugelio vaistažolių arbatų (nes daugelio jų taip pat pasirodo nerokomenduoajam vartoti). Beveik nevartoju rūkytų mėsos gaminių. Stengiuosi kiekvieną dieną kažką iš pieno produktų pavalgyti

2
  9. kristinapil
    2014.10.29 12:52 (prieš 2 m.)
    2014.10.29 12:52 (prieš 2 m.)

linutele008 parašė:
    Sveikos.jungiuosi ir as prie balandzio kleckiuku
    Kažkas klausė del puslelines,as ir turiu šia problema tai klausiau savo akuser…

Labukas. Cia as rasiau del puslelines bedu. Va katik esu is vaistines, tai nusipirkau tepaliuka,kuri rekomendavo vaistininke "Aciclovir Actavis".Tai ji sake,kad jei jau yra,tai butina,tepti ir gydyti,neuzleisti, nes paskiau gali buti tik blogiau. Tai dabar ir pasitepiau,nes padetis mano lupos nepavydetina,bijau,kad dar labiau neisplistu. Dantu pasta bandziau,bet nepadejo Tikiuosi nieko blogo nenutiks. Taip pat sake butinai gerti vitaminus,kad stiprintu imunine sistema,siaip dar jokiu vitaminu negeriau,nes gydytoja neisrase ir net nieko nesake,kad gerciau,gal kad kraujo tyrimai buvo geri.Tai va, dabar pradesiu gerti vitaminus,kad greiciau atsistatytu organizmas...

10. SV99
    2014.10.29 12:53 (prieš 2 m.)

6 m. 5 mėn.

2014.10.29 12:53 (prieš 2 m.)

Mano meniu dazniausiai:
    tik atsikelus stikline vandens butinai;
    ryte kokia avizu ar kita kose;
    tada po kokiu 2 val vaisius - obuys ar kriause;
    pe pietus dazniausiai kokia sriuba, stengiuosi del viduriu bent kas 2 diena ja suvalgyti;
    tada popiet sayja riesutu arba koks vaisius, sokolado juodo siek tiek;
    vakarienei koks troskinukas, zuvis, salotos arba sriuba, jei per pietus jos nevalgiau, kartais varskeciai ar apkepas varskes.

Savaitgaliais pusryciams buna kokie blyneliai, siaip pietums kokios lazanijos pagaminu. Savaitgaliais daznai valgome ne namie, tai paskanauju ir susiu, ir tartara kartais suvalgau, aisku jei istaiga "patikima". Zodziu savaitgaliaus leidziu labiau sau atsipalauduoti, bet darbo dienom nebe Buna visokiu protrukiu saldumynams, kai jie buna nevaldomi, tai tada kitas kokias 2 dienas ju atsisakau.
    Geriu vandens apie 2-2,5 ltr per diena, pora kavos puodeliu su pienu, naturalias sultis karta per diena butinai, arbatas ivairias.

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.