monciuke parašė:
Nusivalote ciuozyne ir pirmyn. Juk vaikas ne nuogas, nesusals.
Leidziu ir ciuozti ir suptis, suptis trumpai, nes nejuda ten sededamas. Kad susilt…
Tai ne čia problema. Gal ne taip tik išsireiškiau. Aš kad ir nuvalau sniegą, vaikai vis tiek nenori suptis ar čiuožti. O be užsnigtų supynių daugiau kaip ir nėra kas veikti nebent pasitelkiant išradingumą. Tad ir klausiau mamų ką jos veikia žiemą su vaikais lauke nes jei maniškiai mėgtų suptis ir čiuožti tai nebūtų man problemos nuvalyti sniegą. O dabar max 10min ir jie nori eiti namo.. ir tai tas 10min ne supas ar čiuožia o varnas gaudo arba akmenukus renka..
O su pirštinėm tai nėra taip paprasta kad pasakau ir klauso. Nenori, žviegia, krenta ant žemės, bėga nuo manęs kad tik pirštinių neuždėčiau. Nežinau jau kaip jam tai išaiškinti.. man trūksta idėjų o vyrui nervų dėl to.








