2016 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.03.26 14:00 (prieš 1 mėn.)

Inga Ch parašė:
    Mamos, kokias knygas vaikams skaitot, kokias pasakas? Mano vaikas Å¡iuo metu iÅ¡ viso knygų nemėgsta, meta į Å¡oną ir viskas. Galvoju, kuo galėčiau sudominti? Gal paty…

Dabar skaitom “Panama labai graži”, Mamulės Mū seriją, vis dar patinka knygelės apie drambliuką Pomelą (bet ten teksto mažai). Darželyje prieš pogulį skaitomos Grimų pasakos - kiek supratau, irgi mielai klauso.

1
  2. 9 m. 3 mėn.
    10 m. 9 mėn.

2019.03.26 15:01 (prieš 1 mėn.)

Beje, dar mes paleidžiame ir per telefoną (Spotify arba Pakartok) įvairių pasakų. Spotify mokamas reikalas, o Pakartok visai nemokama, visa serija V.V.Landsbergio (dabar mūsiškiams ant bangos Senelio Painelio pasakos), daaaug kitų autorių, jau nekalbant apie populiarias Tajos lopšines ir pan. Spotify į trasą eina muzikinė pasaka Ešeriukas Valentukas ir vaikiškos dainelės.

3. 9 m. 3 mėn.
    10 m. 9 mėn.

2019.03.26 15:04 (prieš 1 mėn.)

Niritė parašė:
    Dabar skaitom “Panama labai graži”, Mamulės MÅ« seriją, vis dar patinka knygelės apie drambliuką Pomelą (bet ten teksto mažai). Darželyje prieÅ¡ pogulį skaitomos Grim…

Mes su vyru svarstome, tai kas tas žąsies tyras vandenėlis visiems gyvenimo atvejams - ir į gimtadienį visą vežimaitį atgabena, ir kai ligą gydyt reikia, irgi tinka 🤣 Na mes turbūt begėdžiai... Bet įtariu, kad autorius kažką gero vartojo, kai kūrė šitą seriją. Subalansuota visai šeimai su "bajeriais" 😁

4. 2019.03.26 15:46 (prieš 1 mėn.)

Inga Ch parašė:
    Mamos, kokias knygas vaikams skaitot, kokias pasakas? Mano vaikas Å¡iuo metu iÅ¡ viso knygų nemėgsta, meta į Å¡oną ir viskas. Galvoju, kuo galėčiau sudominti? Gal paty…

maniskiams "ant bangos" dabar meiles knygos https://www.knygos.lt/lt/knygos/apkabink-mane/
    ir jau klasika https://www.knygos.lt/lt/knygos/mylesiu-tave-kad-ir-kas-nutiktu/
    Bet kai vyras migdo, tai sunus visada atsinesa skaityti sita https://www.knygos.lt/lt/knygos/kur-as-dirbsiu--kai-uzaugsiu-/. Dar nebuvo ne sykio, kad jos neatsinestu. Cia ju sioks toks "vyriskas" ritualas jau patapo

5. 2019.03.26 19:17 (prieš 1 mėn.)

Pumba parašė:
    Mes su vyru svarstome, tai kas tas žąsies tyras vandenėlis visiems gyvenimo atvejams - ir į gimtadienį visą vežimaitį atgabena, ir kai ligą gydyt reikia, irgi tinka…

O pastebėjote tigrinės anties dramas mažuosiuose paveikslėliuose (ypač istorijoje apie paršą)? Ir dar lapino ir žąsies interliudai man labai patinka (“Mes neturime laiko, nes einame į ponios žąsies laidotuves ) Žiauriai gera knyga visai šeimai!

6. 9 m. 3 mėn.
    10 m. 9 mėn.

2019.03.26 19:56 (prieš 1 mėn.)

Niritė parašė:
    O pastebėjote tigrinės anties dramas mažuosiuose paveikslėliuose (ypač istorijoje apie paršą)? Ir dar lapino ir žąsies interliudai man labai pati…

Ahaaaa, tie geri!!! Tikrai nekelia nuobodulio skaitant 😂

7. 2019.03.26 20:09 (prieš 1 mėn.)

Pumba parašė:
    Ahaaaa, tie geri!!! Tikrai nekelia nuobodulio skaitant 😂

Jau žinau, kokios knygos bibliotekoj ieškosim kitąkart

1
  8. 2019.03.26 20:45 (prieš 1 mėn.)

akirita parašė:
    Tikrai ne per anksti tikėtis, visaip būna, dukra be problemų klauso ilgų istorijų jau seniai, dabar kurį laiką skaitom pasakų knygą apskritai be paveiksliukų.

Sita labai gera. Ir mano labai patinka ir pati zino kas kur parasyta. Dar grybu karas, voro vestuves, Kikas abi dalis zino, ir daugybe kitu

9. 2019.03.27 07:45 (prieš 4 sav.)

Kaip smagu girdeti,kad jusu vaikuciai taip megsta knygeles. Maniskis ramiai nenusedi,jam patinka ziureti paveikslelius ir klausineti “kas cia, o kas cia?” ir varo per puslapius,kur randa,kas jam idomu. Tai laukiu dar to momento,kai ramiai gules/sedes ir klausysis mano skaitomu pasaku

10. 2019.03.27 10:04 (prieš 4 sav.)

Deena parašė:
    Kaip smagu girdeti,kad jusu vaikuciai taip megsta knygeles. Maniskis ramiai nenusedi,jam patinka ziureti paveikslelius ir klausineti “kas cia, o kas cia?” ir var…

Manoji irgi varto pirmyn atgal, bet mes fone skaitom ir tiek. Svarbu prie proceso pratinti, dominti. Knygutes mes nuo tada kai sedet pradejo skaitom kartu, tai visokias vartom ir visai kudikiam skirtas, bet dazniausiai normalias. Jos megstamiausia buvo Du Parseliai, bet ji daug kur isparduota.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras