2016 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2018.10.05 08:29 (prieš 9 mėn.)

ramybė5 parašė:
    Koks jūsų mergytės pėdos ilgis cm ir kokį batų dydį pirkote?

14,7 cm peda, pirkom c9 vidpadis raso 16 cm. tokius pirkom https://www.seimosparduotuve.lt/crocs-kids-winter-puff-boot-2

2. 2018.10.05 10:09 (prieš 9 mėn.)

Katty parašė:
    14,7 cm peda, pirkom c9 vidpadis raso 16 cm. tokius pirkom https://www.seimosparduotuve.lt/crocs-kids-winter-puff-boot-2

Ačiū

3. 2018.10.05 11:27 (prieš 9 mėn.)

o mano vaikas krecia bajerius soske buvo reikalinga tik uzmigimui diena ir cakare..daugiau nerupejo..o dabar pradejo prasyt soskes diena tiesiog vaiksto su ja ..kai uzsimirsta nieko bet greit prisimena ir iesko soskes..galvojau lengvai atpratinsiu bet ziuriu atvirksciai pasidare..pries pat darzeli dar☹🤤

ir dar vis su tais pampersais cirku..anksciau paleisdavau be ju tai privarydavo i kelnes ir tik paskui pasakydavo kad nori..o dabar paleidziu be pampio..tai jau protinga nedaro i kelnes..bet laiko jei nori..arba rekia kad uzdet pampi ir is karto padaro kaku ar sisiu..bandziau pora kart sakyt daryk i kelnes jei nori..tai rekia ir laiko....ant puodo simta kart i diena visaip bandau sudint nieko nedaro..o to momrntu kai praso pampi det nesu ant puodo tai klykia...😢😢 supranta jau kada nori ir teoriskai pasipraso..na ta pampi..bet ant puodo nesedi tai ir gadinam toliau sauskelnes.liudna.kazkur kazka matyt praleidau..pasiguodziau kaimynei..ta tai is vis pasake jos berniukas iki 5 metu kaku tik i pampi darydavo laisvai kitaip laike ir viskas..nei wc nei puodas..

4. 2018.10.05 12:58 (prieš 9 mėn.)

Katty parašė:
    o mano vaikas krecia bajerius soske buvo reikalinga tik uzmigimui diena ir cakare..daugiau nerupejo..o dabar pradejo prasyt soskes diena tiesiog vaiksto su ja ..kai…

Mano drauges berniukas iki 2 m niekaip i puoda nedare. Pristatyta pas ja visa kolekcija puoduku. Ir tik pries 2 m gimtadieni kazkoks luzis ivyko ir pradejo puikiausiai atlikineti reikalus i puoda. Manau,kad nepergyvenkit,ateis laikas ir prades daryti i puoduka. Aj dar siulyciau isbandyti ant klozeto dedama dangti,gal jai toks variantas priimtinesnis,nes vaikai linke megdzioti suaugusius beje,paguosiu. Pas mano vaika darzelio grupeje mazdaug 10 vaikuciu,visi 2-3 metu,tai tik maniskis be pampio,kiti vis dar i sauskelnes daro.

5. 2018.10.05 13:03 (prieš 9 mėn.)

Katty parašė:
    o mano vaikas krecia bajerius soske buvo reikalinga tik uzmigimui diena ir cakare..daugiau nerupejo..o dabar pradejo prasyt soskes diena tiesiog vaiksto su ja ..kai…

Na mažiau klausykit tos kaimynės su jos kraštutinumais. Vaikas 5m jau tikrai su pampersu nėra normalu. O tai kad jūsų vaikas nenori sėstis ir nekankinkit nei jos nei savęs su tais "kažką matyt praleidau" mano dičkis tik 2.7mėn pradėjo sėdėti ant puodo nes prieš tai nei geruoju nei bloguoju nesėdėjo... Na ką ir dabar nepilnai 3m jis, ir pampersas yra dedamas tik nakčiai ir kai einam pasivaikščioti. Vieną kartą išėjau trumpai laiku su juo be pampio o jis užsinorėjo sustojo nusimovė vidury kelio kelnes ir turėjau nunešti link krūmų ir tik tada sysiu padarė. Kelnės ir triusikėliai sausi liko. O dar prieš metus galvojau kada gi jis išmoks tai va išmoko kai jautėsi tam pasiruošęs tėvų spaudimas primygtinai išmokti to ar ano vaiką tik dar labiau atgraso nuo to.

2
  6. 2018.10.05 14:17 (prieš 9 mėn.)

o del soskes irgi kazkoks etapas cia? kai pagalvonau kad greitu laiku reiks soskes atsisakyt tai ji visa diena jos reikalauja ir vaiksto su soske..nei leliukas nei siaip iki dabar jai reikejo dienom tos soskes.. ...

7. 2018.10.05 14:24 (prieš 9 mėn.)

Katty parašė:
    o del soskes irgi kazkoks etapas cia? kai pagalvonau kad greitu laiku reiks soskes atsisakyt tai ji visa diena jos reikalauja ir vaiksto su soske..nei leliukas nei …

Buvo ir mano sūnui toks etapas. Nei kai buvo leliukas jam nereikėjo soskės o apie antrus metus kelis mėnesius dienom reikėjo po to pats išmėtė į šiukšlių dėžę.

8. 2018.10.06 12:32 (prieš 9 mėn.)

Sveikos mamos. Gal kurioms berniukui buvo padidėjusi viena sėlide? Labai neramu

9. 2018.10.06 13:31 (prieš 9 mėn.)

guudre parašė:
    Sveikos mamos. Gal kurioms berniukui buvo padidėjusi viena sėlide? Labai neramu

Apsilankykit pas šeimos gydytoją pradžioj. Gali būt ir vandenė berods vadinasi, iš draugių kažkuri pasakojo (bet nenoriu apsirikt).

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras