2016 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.02.11 16:43 (prieš 3 mėn.)

ramybė5 parašė:
    Truputį ne į temą...😉Dairausi drėkintuvo-aromatizatoriaus,gal galite kažką vertą dėmesio pasiūlyti iš išbandytų/naudojamų?

As toki turiu: https://www.amazon.co.uk/Criacr-Essential-Humidifiers-Adjustable-Automatically-Pure-White/dp/B012EW5YCK/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1549895947&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=amir+diffuser&dpPl=1&dpID=316XC0c8piL&ref=plSrch

Kadangi tai mano pirmas difuzeris,neturiu su kuo palyginti. Savo funkcija atlieka,kaip ir viskas gerai su juo. Dirba pas mus non stop

2. 2019.02.11 19:52 (prieš 3 mėn.)

ramybė5 parašė:
    Truputį ne į temą...😉Dairausi drėkintuvo-aromatizatoriaus,gal galite kažką vertą dėmesio pasiūlyti iš išbandytų/naudojamų?

as pirkau is samoningos mamos, nepasakysiu pavadin8mo, toks su ilgu kotu. Patenkinta.

3. 2019.02.12 13:42 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mamos, sakykit ar valgo jusu mazyliai viska ka ir jus ar vis dar gaminate atskirai? Pati nesu sveiko maisto didziule propoguotoja, tai jeigu valgau cepelinus, tai duodu ir vaikui. O kaip jus ?

4. 2019.02.12 13:49 (prieš 3 mėn.)

Saulle123 parašė:
    Sveikos mamos, sakykit ar valgo jusu mazyliai viska ka ir jus ar vis dar gaminate atskirai? Pati nesu sveiko maisto didziule propoguotoja, tai jeigu valgau cepelinu…

Valgo viską kaip ir aš. Gana sveikai maitinuosi tai man nėra problemos. Žinoma nededu aštrių prieskonių, ir darau sumažintas porcijas. Net jei ir gaminu cepelinus jie yra kaip vaiko delniukas jiems taip gražiau, skaniau atrodo, didės vaikai didės maistas o su laiku gal ir aštrės jei norės.
    Žinoma kai kuris maistas neturi kai kurių ingredientų nes mano vyresnysis alergiukas. Bet skonis maisto mažai kuo skiriasi nuo originalo.

5. 2019.02.12 14:14 (prieš 3 mėn.)

Aš jau pripratau gyventi be aštraus maisto, netgi čili sriuba pas mus paprasta be čili atskirai gaminu jeigu valgom kokius steikus, suši,. Visa kita bendrai. Vaikai ne valgo avokado, visokiu ten rukolu- tai ne dedu jiem ir viskas. Vyresnioji dabar ir bulviu nebevalgo.

6. 2019.02.12 14:21 (prieš 3 mėn.)

ramybė5 parašė:

mes Zyle turim, patenkinti.

7. 2019.02.12 14:24 (prieš 3 mėn.)

Niuni parašė:
    Valgo viską kaip ir aÅ¡. Gana sveikai maitinuosi tai man nėra problemos. Žinoma nededu aÅ¡trių prieskonių, ir darau sumažintas porcijas. Net jei ir gaminu cepelinus j…

Manoji megsta astru maista ir mes bedos nematom iki 9men tik vengem druskos, mesos ir kito sunkesnio maisto, o paskui palengva ivedem. Stengiames sviezia maista valgyt ir tiek. manoji nemegsta patizusiu darzoviu tik, tai troskiniuose vietoj cukiniju ir baklazanu dedu brokolius, morkas ir pan, ir neperkaitinu.

8. 2019.02.12 14:37 (prieš 3 mėn.)

VytauteR parašė:
    Manoji megsta astru maista ir mes bedos nematom iki 9men tik vengem druskos, mesos ir kito sunkesnio maisto, o paskui palengva ivedem. Stengiames sviezia maista …

Mano vaikai nepakenčia aštraus maisto. Vyras jau tikrino

9. 2019.02.12 15:06 (prieš 3 mėn.)

Saulle123 parašė:
    Sveikos mamos, sakykit ar valgo jusu mazyliai viska ka ir jus ar vis dar gaminate atskirai? Pati nesu sveiko maisto didziule propoguotoja, tai jeigu valgau cepelinu…

Mano valgo ta pati, tik vyras kartais “pasiskanina” kuo nors, ko mes nevalgom, pvz jelapenais 😀 cepelinu duodu, mes gi irgi ju nevalgom kas savaite. Pas mus tik visas maistas priderintas prie dukros, be kiausiniu.

10. 2019.02.12 15:36 (prieš 3 mėn.)

musiskes valgo viska kaip ir mes. As megstu ir gaminu gana tradicini maista, tai net nezinau, ko galeciau joms neduoti.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras