Tu_ku parašė:
Patiko man jusu issakytos mintyskodel niekas apie tai garsiai nekalba???
juk mamu gyvenimas visiskai ne toks,koki mes matom FB ar kituose soc psl
M…
Kartais nei Uk nereikia buti, kad butu sunku. As is pradziu galvojau, kad esu tikrai nesveika, kad man sunku. Musu Lt moterys siaubingai daug ant saves uzsikrauna nastos. Blin, radau kazkoki Amerikos sudina reality show. Ten apie Beverli Hilso seimininkes. Va toki gyvenima reikia gyventi, nes jei viska darai viena ir nei pasiskusti negali, tai kam tie vyrai reikalingi. As asmeniskai pasiilgau jaustis moterim. Tiek aprangos, tiek viso kito atzvilgiu. Nenoriu skubet kramtyt maista, gerti salta kava, apsipirkt internetu irgi nenoriu. Apatiniu geresniem laikam irgi jau gana
Ir aisku, reikia numest 7 kg :l







