2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.02.14)

1. 2018.11.29 09:32 (prieš 2 mėn.)

džiaugsmiukas parašė:
    Aš jau virš 10kg priaugau tuoj 11kg pasieksiu.

Cia tikrai viskas normalu, nesijaudinkite. Kadangi vaisiui ir placentai augant reikia daugiau maisto medziagu ir deguonies, tai del to kad pilnai aprupinti organizma tuo, padazneja kvepavimas, sirdies puslas, ypac fizines veiklos metu, lipant laiptais sparciau einant, dirbant ruosos darbus. Man taip pat buna sunkiau kvepuoti kartais, bet kai apoe tai negalvoji tai ir nejauti, svarbu nesijaudinti, nes cia tikrai nieko blogo 😊

1
  2. 2018.11.29 12:14 (prieš 2 mėn.)

Skorpijo parašė:
    Kiek priaugot? Blyn as kai atsistojau ant svarstykliu pas gine, vos neisgriuvau, nes tik dabar man apetitas atsirado ir tikrai nesijauciu sustorejus baisiai, apart …

Dabar 6 pliuse, bet jauciu, kad ne tik ant pilvo tie kilogramai nuseda su pirmuoju visumoj tik 9 priaugau, bet ir esu dabar 5 metais senesne, ko noret

3. Vakarė 6 m. 5 mėn.
    Viltė 10 m. 7 mėn.

2018.11.29 12:34 (prieš 2 mėn.)

džiaugsmiukas parašė:
    Aš jau virš 10kg priaugau tuoj 11kg pasieksiu.

Man truksta oro net bekalbant 😂 Cia gal ir normalu, nes mano pilvas nemazas ir aukstai. Lyg del gelezies trukumo gali but, kad padustam, bet tiksliai jau nepamenu

4. 2018.11.29 13:04 (prieš 2 mėn.)

kumce parašė:
    Man truksta oro net bekalbant 😂 Cia gal ir normalu, nes mano pilvas nemazas ir aukstai. Lyg del gelezies trukumo gali but, kad padustam, bet tiksliai jau nepamenu…

dėl geležies trūkūmo variantas atkrenta, nes praeitą savaitę hemoglobiną tikrino tai viskas ok Be to geriu geležį profilaktiškai. Tai mastau arba čia vienas iš daugybės nėštumo nepatogumų arba gal kalio trūksta arba šiaip kas nelabai gerai su širdim. Nėštumo pradžioje turėjau tachikardijos priepuolių, dabar lyg ir situacija nebloga su pulsu...

5. 2018.11.29 13:57 (prieš 2 mėn.)

Sveikos visos cia daugiau esu skaitytoja nei rasytoja taciau nors ir laukiuosi trecio mazylio, bet su pirmais dviem taip nebuvo . Norejau paklaust gal kam yra padidejes prakaitavimas padu srityje ir pazastyse kaa darote ir ka naudojate? Kiek viska isbandziau nelabai kas padeda, tik tam kartui aciu uz patarimus

6. Mergyte 8 m. 7 mėn.
    Berniukas 11 m. 6 mėn.

2018.11.29 14:04 (prieš 2 mėn.)

madute parašė:
    Sveikos visos cia daugiau esu skaitytoja nei rasytoja taciau nors ir laukiuosi trecio mazylio, bet su pirmais dviem taip nebuvo . Norejau paklaust gal kam yra…

Padai ir man jauciu, kad prakaituoja, kaip niekad 😁 o pazastys nepasakyciau, gal del to, kad visad tepuosi jas...

7. 2018.11.29 14:07 (prieš 2 mėn.)

RenBu parašė:
    Padai ir man jauciu, kad prakaituoja, kaip niekad 😁 o pazastys nepasakyciau, gal del to, kad visad tepuosi jas...

Tepuoso ir as, jau isbandziau daug visokiu priemoniu, bet man nelabai padeda 🤔

8. 2018.11.29 14:55 (prieš 2 mėn.)

madute parašė:
    Sveikos visos cia daugiau esu skaitytoja nei rasytoja taciau nors ir laukiuosi trecio mazylio, bet su pirmais dviem taip nebuvo . Norejau paklaust gal kam yra…

o geras, galvojau aš čia viena kažkokia nenormali bet man dažnai ne tik pėdos, bet ir delnai sudrėksta. Nežinau nuo ko tai priklauso, bet būna viskas ok ir staiga pradeda drėgti pėdos ir delnai...

9. 2018.11.29 15:43 (prieš 2 mėn.)

sveikos visos nestukes +8kg su pirma priaugau 25kg tai dabar kazkaip ramai i tai reguoju auga kg tegul auga valgau tikrai daug ipac vaisus ir saldumynus rududu kabinu saukstais ko anksau net paziureti negaledavau😂😂😂😂😂

3
  10. 2018.11.29 16:04 (prieš 2 mėn.)

Pas mane pliese 9 Kg. Pirma nestuma virs 20 buvo kiek tiksliai net nzn 😊 bet greitai istirpsta tie kg tai nepergyvenu.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.