2019.03.17 07:17 (prieš 7 m.)
Dvynukai-mergytės parašė:
Laba diena, as taip pat laukiuosiu dvynukiu, terminas birzelio 15 d, bet manau, kad gims anksciau, sakykite o Jus pati gimdete ar cezaris? Kokioje mergytes padetyje…
Labuką, man gimdymas prasidėjo netikėtai, kovo 6d. nubėgus vandenims. Pirmoji mergina buvo įsistačiusi žemyn galva, antrosios pozicija taip pat buvo galva žemyn, tad turėjau galimybę pagimdyti natūraliai, be jokių nuskausminamųjų, nors man siūlė epidiūrą. Viena svėrė 2015 g, kita - 2365 g. Namo išleido po 8 parų, nes didesnioji mergina buvo tinginiukė, nuolatos užmigdavo prie krūtinės, todėl numetė 11proc. svorio, o leistina riba buvo 10proc.