2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.06.24)

1. 2019.06.20 13:35 (prieš 4 sav.)

Pukuotukas12 parašė:
    Puikiai moterys isgimdo ir 5 kg kudikius. Ir net didesnius. Cia turbut tik LT skano metu speja vaiko dydi, UK ne zodziu apie tai neuzsimena.

Tai ir puiku, kad speja ir bando moteris perspeti apie galimas rizikas. O ir tie spejimai plius/minus atitinka.

2. Ignas 7 m. 8 mėn.

2019.06.20 13:35 (prieš 4 sav.)

O man bėdelės prasidėjo, dienos šviesos nematau...lelka pirsčioja labai dažnai su šiek tiek skystimo, tą skystimą ne visada pastebiu, tai vienu metu per parą užpakaliukas nuraudo iki žaizdelių..dar pučia pilvą ir atpylinėjam...tai verkiam jei ne del.pilvuko tai dėl kakučio kuris vis graužia...jau tepu viskuom kuo turiu, pampi tikrinu kas keletą min...tooks pragaras..geriam biofaia, bandėm colinox bet man atrodo jokio poveikio..o dar šiandien su gleivėm kakutis buvo...antra diena nevalgau pieno ir glitimo produktu...kaži kada nors pagerės, nes nupušiu...

3. Dominykas 6 sav. 2 d.

2019.06.20 13:37 (prieš 4 sav.)

eri.ka parašė:
    Atveda i gimdykla, prijungia lasine su skatinanciais ir tiek. Liepia laukt man rimtesni skausmai prasidejo po kokiu 5 valandu nuo skatinimo pradzios. Dar po 5 gi…

As emiau epidiura irgi neveike, o vaikaciot galejau, kojos neaptirpo ir dariau ka noriu😊

4. Dominykas 6 sav. 2 d.

2019.06.20 13:40 (prieš 4 sav.)

Bugajuk parašė:
    O man bėdelės prasidėjo, dienos šviesos nematau...lelka pirsčioja labai dažnai su šiek tiek skystimo, tą skystimą ne visada pastebiu, tai vienu metu per parą užpaka…

Gal augimo suolis? Kiek laiko tesiasi? Mes nuo 7 iki 11 paros turejo. Ta pati, tai uoj, vos neverkiau. Dabar vel viskas kartojasi🤷‍♀️

5. 2019.06.20 13:40 (prieš 4 sav.)

eri.ka parašė:
    Atveda i gimdykla, prijungia lasine su skatinanciais ir tiek. Liepia laukt man rimtesni skausmai prasidejo po kokiu 5 valandu nuo skatinimo pradzios. Dar po 5 gi…

O be vaistu nuo skausmo jau kaip suprantu po skatinimo ištverti neįmanoma? Oho, tai ir su skatinamaisiais ilgai užtruko gimdymas. O kaip mažylei? Viskas gerai?

6. 2019.06.20 13:40 (prieš 4 sav.)

Inva parašė:
    As emiau epidiura irgi neveike, o vaikaciot galejau, kojos neaptirpo ir dariau ka noriu😊

Na gal tik man tuomet neleido keltis, bet tikrai zinau, kad gulejau visada tas 5 valandas.

7. 2019.06.20 13:41 (prieš 4 sav.)

Inva parašė:

O tai jis čia neveikia kartu su skatinamaisiais ar kaip? ;)

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.06.20 13:41 (prieš 4 sav.)

Bugajuk parašė:
    O man bėdelės prasidėjo, dienos šviesos nematau...lelka pirsčioja labai dažnai su šiek tiek skystimo, tą skystimą ne visada pastebiu, tai vienu metu per parą užpaka…

Pieno produktai visiskai pasisalina is organizmo per 2 savaites, bet pagerejimas gali buti ir po keliu dienu jauciamas, kartais reikia savaites. Reikia kantrybes.

9. 2019.06.20 13:45 (prieš 4 sav.)

Ieva.abr parašė:
    O be vaistu nuo skausmo jau kaip suprantu po skatinimo ištverti neįmanoma? Oho, tai ir su skatinamaisiais ilgai užtruko gimdymas. O kaip mažylei? Viskas gerai?

Na istveriau, nes kaip sakiau neveike man epiduras, skaudejo kaip skaudeje. Zinoma galima istvert, kitom atsidarineja labai greitai ir net nespeja pajungt nuskausminimo. Na atrodo gal tik ilgai, siaip sunkiausios paskutines valandos, daugiau dar proto ribose viskas taip, mergytei viskas gerai, tik labai jau nenorejo islist, sake gime isikabinusi i virkstele, todel reikejo truputi gydytoju pagalbos pakerpant ir paskubinant gimima, nes krito toniukai jau.

10. Dominykas 6 sav. 2 d.

2019.06.20 13:47 (prieš 4 sav.)

Ieva.abr parašė:
    O tai jis čia neveikia kartu su skatinamaisiais ar kaip? ;)

O kas cia zino, matyt kaip organizmas reaguoja i tokia vaistu kombinacija😊

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.