Komentuoti
  1. 2018.12.27 18:30 (prieš 4 mėn.)

GodaS parašė:
    O vezetes misinuka visoje bankeje? Ar atskirai isidejot kiek jums prireiks? Dar klausimas de vezimelio. Tarkim turiu lietuvoj vezimeli ir galvoju neimti vezimelio, …

Kartą veziausi bankeje, kitus kartus įsidėjau kiek reikėjo. Vežimas labai patogu, bet aišku kai skrendi viena, tai yra kas veikti.. Dabar skrisiu 32 sav su vežimu ir 2.5 metų dukra, bus veiklos, bet manau lengviau nei be vežimo, nes manoji aktyvi, bet vežime mėgsta pasėdėti

2. 2019.01.02 14:44 (prieš 4 mėn.)

gal kas patars del alimentu vaikams/?ar verta eit per teismus,kad lietuvos teimo alimentu nuosprendi pripazintu ir anglijoje/?ar cia butu daugiau islAIDU NEI NAUDOS?situacija tokia: abu su buvusiu vyru gyvenam uk,skiriames . nei vaikai nei mes neesam like registruoti lietuvoje.bet skirybos vyksta per lt.ten buvo sudaryta santuoka.vyras jau pries 3 men issikrauste is namu kitur,adreso jo nezinau net,nes nuomojasi be sutarties,dirbs irgi nelegaliai,kad tik netektu moket alimentu.vaikus aplanko bet necento nedave kolkas dar.reikia ruostis is anksto,ka reiks daryt toliau kai jau busim isskirti ir bus jam priteistas islaikymas vaikams.gal kas susiduret su tuom?

3. 2019.01.02 14:49 (prieš 4 mėn.)

Mavitidi parašė:
    gal kas patars del alimentu vaikams/?ar verta eit per teismus,kad lietuvos teimo alimentu nuosprendi pripazintu ir anglijoje/?ar cia butu daugiau islAIDU NEI NAUDOS…

ps.jokio turto kilnojamo ar ne jis neturi lt ir jokiu pajamu ar banko saskaitu.beja antstolis veikia tik lietuvoje,bet mano atveju tas netinka,nes vaikai negyvena lt taipogi vyras irgi ir neregistruoti net lt.uk yra toks dalykas kaip child maintenance service,kolkas dar duomenu apie ji mazai turiu,kaip jis veikia,bet kaip suprantu turetu vyras dirbt oficialuai tgad viskas butu ok,bet dabar jis tycia eme dirbt nelegaliai

4. 2019.01.02 17:36 (prieš 4 mėn.)

Mavitidi parašė:
    ps.jokio turto kilnojamo ar ne jis neturi lt ir jokiu pajamu ar banko saskaitu.beja antstolis veikia tik lietuvoje,bet mano atveju tas netinka,nes vaikai negyvena l…

Tiksliai nežinau bet mano pažįstama anglė pasakojo kai jos tėvai skyres mama gaudavo alimentus iš tėvo ir senatvei nuo jo pensijos gaus kažkiek pinigų dėl to kad jo vaikus augino. Šiaip reiktų pasidomėti plačiau,be to visą gyvenimą gal nedirbs nelegaliai? Vistiek bandyciau kreiptis į teismą čia dėl vaikų išlaikymo nes man atrodo UK labiau žiūri nei lt

5. 2019.01.02 18:48 (prieš 4 mėn.)

veruce parašė:
    Tiksliai nežinau bet mano pažįstama anglė pasakojo kai jos tėvai skyres mama gaudavo alimentus iš tėvo ir senatvei nuo jo pensijos gaus kažkiek pinigų dėl to kad jo…

O gal ir dirbs, arba vel isvaz. Gyvent i kita sali, ir ieskok vejo laukuose😀Nes I Lt. Jis negryz gyvent nes turi skolu antstolims ir kaip dabar suzinojau, kad per 15m. Necento neispese tie antstoliai Lietuvoje😯is jo, nes ner is ko😀Kita moteris susirado mane ir klause kodel islaikymo neteikia vyras mano judvieju vaikui😀, as pirmakart isvis suzinojau kad jis dar turi dukra🤨, bet neesme, o bajeris tame, kad Lt. Nk padaryt negalejo!Ji gauna is valstybes kazkuek nes Lt gyvena, aisku jam toliau eina antstolis, bet jo nei klibt😯vargselis, nk neturi juk😀

6. 2019.01.04 14:37 (prieš 4 mėn.)

Mamytes, koki vitamina D perkate Uk savo maziukams?

7. 2019.01.04 15:34 (prieš 4 mėn.)

robeerta parašė:
    Mamytes, koki vitamina D perkate Uk savo maziukams?

Well baby

1
  8. 2019.01.04 16:17 (prieš 4 mėn.)

O jum is nhs health visitor nedave vitaminu kur a, c ir d viename?

9. Oscar 3 sav.
    Isabella 6 m. 2 mėn.

2019.01.04 16:20 (prieš 4 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Well baby

bet kiek zejau ant ju anksciausiai buvo nuo 3menesiu pradet duot.nuo keliu jus pradejot duot?

10. 2019.01.04 16:35 (prieš 4 mėn.)

Gvazdikelis parašė:
    O jum is nhs health visitor nedave vitaminu kur a, c ir d viename?

Ne, nedave. Mano hw is vis sake, valgyti daug pievagrybiu ( pries tai lauke sauleje palaikyti) ir uzteks vaikui vit D. Nieko papildomai neduot.. bet mes mazai lauke bunam, manau reikia duoti papildomai

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras