Antakalnio gimdymo namai (Archyvas iki 2016.03.01)

1. 2015.12.22 15:31 (prieš 2 m.)

Seda parašė:
    Sveikos,
    Is asmenines patirties nesiūlyčiau gimdyti nesitarus, ir pas gyd. Valentina Daukse…

Gal galit placiau papasakot kaip vyko gimdymas? Kas buvo netaip?

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.12.22 15:37 (prieš 2 m.)

2sk.
    Is pradziu gyd. Ėjo sklandžiai, bet veliau pradėjo kristi vaiko tonai. Buvo darytas epiduras, nesėkmingai , nusiskausmino tik viena puse, tada vel leido. Vaiko tonai krito vel o jie vis nekubejo daryt cp( nors mano nest buvo lab sunkus, neeilinis).tik niekam ten nerūpėjo

3. 2015.12.22 15:41 (prieš 2 m.)

Seda parašė:
    2sk.
    Is pradziu gyd. Ėjo sklandžiai, bet veliau pradėjo kristi vaiko tonai. Buvo daryta…

Kazkaip nesinori manyt kad gydytojai be pinigu specialiai kudiki marintu. Gal visgi nemate cp tikslo? Ar skatino? Kuo viskas baigesi?

4. 2015.12.22 15:41 (prieš 2 m.)

Ar klausyt kodel nerado cp?

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.12.22 15:44 (prieš 2 m.)

Po 4gyd. Skyriaus vedėjo pasakytu zodziu skubiai i operac. Tik tada padare cp. Bet buvo jau pavėluota vaikeliui buvo padaryta žala.

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.12.22 15:46 (prieš 2 m.)

Nezinau. Gailiuosi kad pati nepasakiau užteks darykit, cp. Na bet kai gimdai pati ir praini saremiu džiaugsmą tai logiškai mąstyt nelabai iseina.

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.12.22 15:50 (prieš 2 m.)

Nesakau kad Antakalnyje visi daktarai blogi, yra daktaru kuriem pasakyt aciu galiu, nes padėjo išsaugoti mano vaikeli. O kai kam,, padėkot ,, uz tai kad ji sužalojo.

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.12.22 16:03 (prieš 2 m.)

Keksiukass parašė:
    Kazkaip nesinori manyt kad gydytojai be pinigu specialiai kudiki marintu. Gal visgi nemate cp tikslo? Ar skatino? Kuo viskas baigesi?

As nesakau kad jie dare spiceliai del to kad nedaviau pinigu.Bet per daug ir nesistengė, nesidomėjo.Dėl to kad jie uždelsė mano vaikui pritruko deguonies.jis gavo 3-4 balus pagal apgar.jis gimė sunkioj hipoksijoj.
    Jei viskas ten butu buve padaryta gerai. Tai jiem nereiketu 3 kartus aiškintis sveikatos ministerijoj del musu įvykio. Reiškiasi buvo padaryta klaidų.

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.12.22 16:08 (prieš 2 m.)

Keksiukass parašė:

Man neskatino gimdymo.O baigėsi tuo kad nieks neatsiprašė, nesuteikė net psichologines pagalbos.
    Po valandos vaikui prasidėjo traukuliai, jam buvo pažeistos smegenys del deguonies trūkumo.
    Mum teko mokytis viska is naujo kvėpuoti, valgyt be zondo, nuryt seiles. Tai ura siaubinga..

10. 2015.12.22 16:12 (prieš 2 m.)

Gaila kad taip nutiko, gaila kad ne visiem gydytojams matyt kompetencijos ar noro uztenka.. Sveikatos mazyliui.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.