skaiste88 parašė:
Kokia bjauri boba!
Man neatrodo, kad normalus zmogus, žinodamas temos pavadinimą, imtų ir parašytų " kokia bjauri boba" na, nebent koks vaikiukas jus taip pavadino..
skaiste88 parašė:
Kokia bjauri boba!
Man neatrodo, kad normalus zmogus, žinodamas temos pavadinimą, imtų ir parašytų " kokia bjauri boba" na, nebent koks vaikiukas jus taip pavadino..
ziedune25 parašė:
Sveikos. As irgi parasysiu del maitinimosavo maziuke maitinu klijuku su karves pienu ir pabere tik jei piena maziau praskiedziu nes riebokas. daktare klause ar n…
Aš tai vakar vištiena valgiau su kariu,vaikui daviau, puikiai sureagavo
dominykaane parašė:
Tai kad prisiregistarvus as cia jau tikrai ne trumpa laika, ir nemanau kad viskas butent vyksta del mano kaltes, ir kad pakartotinai parasiau 2 kartus i foruma.…
Oi ne, nei vienai asmeniskai netaikau
Tik toks ispudis susidare.
O ar du ar tris ar desmt kartu klausciau, gal atsakymo nesulaukiau ar ka... jei kitos nervinasi, tegul iki 10 paskaiciuoja, nervai atslugs
Be to ir praleisti nesunku, kas nepatinka
sirdute26 parašė:
Būna konfliktų ir tarp senesnių narių kurios yra prisiregistravusios ne vien su naujokemis
Na, tokiu tai pasikartojantys karai, neretai testiniai buna
23 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai