2026.05.29 18:28 (prieš 3 sav.)
Tai aš juk fiziškai buvau vaistinėje, kam skambinti
Plius kai prasideda problemos, iš patirties - geriau viską fiksuoti raštu. O kasininkės žodžiai buvo, kad nuo gegužės 1 keitėsi sąrašai. Nors ir sakiau, kad aš kalbu apie krepšelio nuolaidą, kuri pas juos ant durų kabo, kur nesvarbu ar vaistai, ar papildai, ji man vis tiek apie kažkokius pasikeitusius sąrašus kalbėjo. Kadangi darbo metas, neturėjau laiko kada ginčytis. Sumokėjau, grįžau namo ir parašiau užklausą Eurovaistinei. Ir dėl to vat klausiau, ar kas neseniai pirko. Matau rašo, kad prieš 2 savaites, tai ta gegužės 1 iš karto vadinasi ni prie ko. Na gal man tiesiog "pasisekė" ir kokia kasos klaida buvo. Bet kokiu atveju duosiu žinoti, kaip čia išsiriš. Tiesiog tuo metu visiškai išmušė iš vėžių su tokia gimtadienio "dovana"
Savaitės pradžioje negavau kompensuojamo, o dabar ir nuolaidos...
Nors pasiusk