Sveikos, geriu kontraceptikus Belara apie 1metus, iš pradžiu pirmus mėnesius geriant likus kelioms tabletems, pradėdavo teplioti. Poto viskas susitvarke, visada darau 7 dienu pertrauka, viskas budavo gerai, be jokių tepliojimu ne pertraukos metu. Tačiau šiandien pastebejau, jog ir vėl teplioja likus 4 tabletems. Ar kažkam taip buvo? Kas galetu tai įtakoti? Esu po gimdymo daugiau nei du metai, turejau po gimdymo keliems mėnesiams praėjus histeroskopija. Galvoju, gal kokia vėl bėda atsinaujino, neisivaizduoju net ar reiktų sunerimt, ar tiesiog gal vienkartinis atvejis… 😔
- Pradžia
- Tinklalaidė
- Planavimas
- Nėštumas
- Vaikas
- Šeima
- Namai
- Skaičiuoklės
- Forumas
- Skelbimai
- Atsiliepimai
- Straipsniai apie vaikus
- Vaiko sveikata
- Kūdikio ir vaiko priežiūra
- Kūdikių pasaulis
- Antibiotikai ir žarnyno sveikata
- Augu sąmoningai
- Neišnešioti kūdikiai
- Vaiko globa
- Vaikų skiepai
- Vaiko higiena
- Sauskelnių ir puoduko reikalai
- Vaiko kalbos raida
- Vaiko miegas
- Žindymas
- Vaiko intelekto ir gebėjimų raida
- Vaiko emocinė raida
- Vaikų vardai
- Vaiko maitinimas ir mityba
- Fizinė ir motorinė vaiko raida
- Vaiko auklėjimas
- Vaiko ugdymas







