Negaliu apsispręsti: gimdyti ar ne?

Komentuoti
  1. Natanielis 6 m. 3 mėn.

2018.05.22 15:14 (prieš 1 m.)

Kaip grazu!!! Nuo pradziu tikrai neskaiciau, bet ir jus ir jusu vyras labai saunus, dziaugiuosi, kad jis nepabugo ir tapo puikiu teciu ir vyru! Sveikinu priemus teisingiausia sprendima gyvenime

2. Mergaitė 3 m. 1 d.

2018.05.22 19:23 (prieš 1 m.)

lifeislife parašė:
    Sveikos. Sedziu su savo 3men merguzele ant ranku, dziaugiuosi ja ir prisiminiaunsita tema. Visko pradzia. Akimirkas, kurios privede iki sio nuostabaus vaikucio mano…

Skaitau ir verkiu ir aš..

3. 6 m. 2 mėn.
    7 m. 6 mėn.

2018.05.23 00:56 (prieš 1 m.)

lifeislife parašė:
    Sveikos. Sedziu su savo 3men merguzele ant ranku, dziaugiuosi ja ir prisiminiaunsita tema. Visko pradzia. Akimirkas, kurios privede iki sio nuostabaus vaikucio mano…

kaip grazu, net sugraudino sekmes jums, aukit sveikos

4. Danielius 7 mėn. 3 sav.
    Vilte 6 m. 1 mėn.

2018.05.23 09:39 (prieš 1 m.)

lifeislife parašė:

Saunuoliai,visu pirma sveikinu su dukrytes gimimu🎈antra,sveikinu pasirinkus tinkama sprendima😘 susigraudinau ir as.Jusu istorija gali isgelbeti ne viena gyvybe.Abejojancios moterys/merginos turetu tai perskaityti ir pamatyti kaip gali pasisukti gyvenimas surizikuojant ir issaugant gyvybe. Sveikatos jums ir mazylei😉 nuostabiausios akimirkos dar pries akis😉🎈

5. 10 mėn.
    14 m. 11 mėn.

2018.05.23 09:53 (prieš 1 m.)

ir aš apsiverkiau

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.05.23 11:16 (prieš 1 m.)

Labai gražu, kad prisiminei nuo ko viskas prasidėjo. Tikėkimės tai bus paskata kitoms nesirinkti lengviausio kelio

7. Lelyte 6 m. 2 mėn.
    Fainuolis 10 m. 11 mėn.

2019.06.11 23:15 (prieš 6 d.)

Labas mamytės esamos ir būsimos kuriuos dar galvojat gimdyti ar ne, rašiau seniau ir aš čia bijojau gimdyti, nes nėštumas nebuvo planuotas (saugojausi) bet ten iš viršaus nusprendė kitaip 😊pati pradžia buvo labai sunki nes nežinojau ką daryti, gimdyti, negimdyti, ar užteks vietos, pinigų, daug visokių baimių. Bet galiu pasakyti tos baimės laikinos tik reikia laiko ir viskas stoja į savo vietas 😊todėl neskubėkite priimti skubotų išvadų viską gerai apgalvokite, nes vaikelis neateina šeip sau, jai ji jums siunčia reiškia taip turi būti. Dabar mūsų laimei jau 7men ir nežinau kaip aš gyvenčiau ne jo 😊❤️❤️kai kiekviena ryta atsikeliu ir matau, užuodžiu ir girdžiu savo mažą burbula ❤️

23
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras