Negaliu apsispręsti: gimdyti ar ne?

Komentuoti
  1. Kandapanda
    2018.03.02 10:09 (prieš 3 mėn.)
    2018.03.02 10:09 (prieš 3 mėn.)

LaMona parašė:
    Tai gal dirbate ten, kur dėl tų ligų vaikus atveda? Tai savaime aišku kodėl tada sveikų nematote. Aš matau ir sveikų, ir nesveikų iš alkoholiu piktnaudžiaujančių še…

Ne, dirbu ne ten, kur dėl ligų vaikus atveda. Dirbu su vaikais ir suaugusiais, turinčiais problemų. Žinoma yra ir visiškai sveikų ir protingų vaikų alkoholikų šeimose, nesiginčiju, pati tokių pažįstu ( beje jų mamos alkoholio viso nėštumo metu nevartojo). Kita vertus, teko susidurti su šeima, auginančia aštuonis vaikus, visi vaikai su protiniu atsilikimu su elgesio sutrikimais ir net tų vaikų pusbrolis protiškai atsilikęs. Tai ne tik socialinis apleistumas. Jų mama narkomanė. Alkoholis ir narkotikai yra teratogenai, sukeliantys apsigimimus, priklausomai nuo to, kuriuo nėštumo laikotarpiu vartojami. Jei trečią trimestrą, sukelia smegenų funkcijos pakitimus, saugaus kiekio nėra. Nemanau, kad nesutinkate.
    Tačiau aš tikrai nekalbu apie tokias moteris, kaip temos autorė. Tikrai manau kad jos vaikutis bus sveikas ir protingas.

2. TheHappiest
    2018.03.02 10:43 (prieš 3 mėn.)

7 mėn. 3 sav.
    Mažylis 3 m. 4 mėn.

2018.03.02 10:43 (prieš 3 mėn.)

Kandapanda parašė:
    Ne, dirbu ne ten, kur dėl ligų vaikus atveda. Dirbu su vaikais ir suaugusiais, turinčiais problemų. Žinoma yra ir visiškai sveikų ir protingų vaikų alkoholikų šeimo…

Nu tai dirbat su vaikais turinčiais problemų ir darot išvadas, kad visų narkomanų vaikai protiškai atsilikę??
    Tai gal priešingai? Jei jau taip teigiat, tuomet reik sakyt priešingai: jei vaikas protiškai atsilikęs - didelė tikimybė, kad jo tėvai narkomanai

5
  3. User has not uploaded an avatar
    2018.03.02 10:48 (prieš 3 mėn.)

4 mėn. 3 sav.

2018.03.02 10:48 (prieš 3 mėn.)

TheHappiest parašė:
    Nu tai dirbat su vaikais turinčiais problemų ir darot išvadas, kad visų narkomanų vaikai protiškai atsilikę??

Būna ir normalių tėvų vaikai nesveiki,ligoti.. negalima ir iš vaikų spręsti apie jų šeimas...

4. TheHappiest
    2018.03.02 10:49 (prieš 3 mėn.)

7 mėn. 3 sav.
    Mažylis 3 m. 4 mėn.

2018.03.02 10:49 (prieš 3 mėn.)

Katukadu parašė:
    Būna ir normalių tėvų vaikai nesveiki,ligoti.. negalima ir iš vaikų spręsti apie jų šeimas...

Mes ne apie tai šnekam

5. Kandapanda
    2018.03.02 10:56 (prieš 3 mėn.)
    2018.03.02 10:56 (prieš 3 mėn.)

TheHappiest parašė:

Aš ne raidos centre dirbu, esu teisininkė. Nedarau išvados, kad visų narkomanų vaikai atsilikę. Būtent pastebėjau, kad jei vaikas ar suaugęs turi protinių problemų, jo tėvai dažnai yra narkomanai ar alkoholikai. Neteko susidurti su asmeniu, iš narkomanų šeimos, kuris neturėtų sutrikimų, bet tikiu, kad tokių yra.
    Tačiau sakyti, kad narkomanės ir alkoholikės baliavoja visą nėštumą ir gimdo sveikus vaikus nėra adekvatu.

5
  6. User has not uploaded an avatar
    2018.03.02 12:23 (prieš 3 mėn.)
    2018.03.02 12:23 (prieš 3 mėn.)

:)bukim biednavoti:),bet teisingi:),skaityti visos mokam ir alkoholis,narkata,chemikalai (jei darbas koks),chemoterapija ir pan.yra nuodai ir veikia neigiamai ir ant kiek paveiks mes nezinom ir pan. (nuo kiekio,laiko ir pan.)neveltui spauda skalambija,kad masiskai daugeja vaiku su elgesio sutrikimais ne vien ten jau sunkiais raidos,protiniais atsilikimais ir pan.
    Gal ta viena taure ir nieko, o 3-4...kas gali zinoti?
    Jei as "baliavoju":),o tai būna 2-3k.I metus,tai tenkinuosi viena taure ar vyno ar pan.ar cierka degtines:).Tiesiog man visuomet patinka stebeti aplinka neapsiblausiusiomis akimis:).
    Bet ir dèl to as pergyvenciau,jei uzkibtu netyciukas...
    O dar visai pamirstamas ir vyras,kurio tai pat spermikai "girti nebebuna" po 3ar 6men.ir pan.

7. 2018.03.03 05:12 (prieš 3 mėn.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2018.03.03 05:12 (prieš 3 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Na nesugi as pijoke ar dar kokia turiu vyra darba ?bet cia ziurou jau vos ne pijoke laiko..m

Sveika,

Nesijaudink del nieko ir viskas bus gerai! Dabar tave veikia emocijos ir hormonai. Galvok apie pozityvius dalykus ir jau greit laikysi savo grazu leliuka ant ranku!
    Sekmes Tau

3
  8. lifeislife
    2018.05.22 11:13 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.22 11:13 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Sedziu su savo 3men merguzele ant ranku, dziaugiuosi ja ir prisiminiaunsita tema. Visko pradzia. Akimirkas, kurios privede iki sio nuostabaus vaikucio mano rankose. Pirmiausia, aciu visoms, kurios pries beveik metus atvedete mane i prota ir padejote priimti teisinga sprendima. O toma, kurios atejote cia ieskoti atsakymu...gal sureaguosite i mano zodzius. Jei paskaitysite senesnius puslapius pamatysite mano pasimetusios zinutes.. ka daryti..pinigu nera..vyras nenori..nepasiruose..yra kitas vaikas.. Tiek daug smulkmenu, nesamoniu. As pati sau priemiau sprendima, kad vaikeli issaugosiu, vyrui pasakiau, daryk ka nori, man taves tokio nereikia. Pradzioj pyko, zyze, kad pamatysiu, kaip bus sunku. Ir zinot ka? Buvo! Suzinojes, kad laukiuosi mane atleido darbdavys. Isivaizduokit, neplanuotas nestumas, mes ne Lietuvoje, as darbo netekau.. nu sakes! Bet kazkas pasisuko mano vyro galveleje, susirado antra darba, pradejo labai stengtis ir daug dirbti, neilgai trukus issikeleme i nauja erdvu buta, nejucia pats pradejo labai laukti musu mazutes, pradejome pirkti daiktus, statyti lovyte, vystymo staliuka, nejucia i visa tai buvo itrauktas jis, o gyventi pradejom geriau, nei iki nestumo! Gimus mazylei dingo visos abejones, jis pats nuostabiausias tetis musu mazutei ir del jos viska padarytu ir abi savo mergaites myli vienodai. Ir ta mergaite is pirmos santuokos turi sesyte ir jokiu probblemu nera, meiles ir pingu uztenka abiem princesem. Sunku delioti mintis, kai sia tema ju tiek daug, bet viskas imanoma del mazuju angeliuku.. dabar kai pagalvoju.. kad as vos vos nepadariau siaubingo dalyko.. o kokie mes dabar laimingi su savo mazaja..kokia ji nuostabi, kokia ji tobula. Ir kai pagalvoju, kad sis mazas zirniukas jau buvo manyje ir as vos nepadariau kazko, del ko jos galetu siandien nebuti mano gleby..man darosi baisu ir liudna. Mielosios, gerai pagalvokit. Jei yra noro, VISKAS imanoma! Musu mazylei siandien nieko netruksta, ji turi viska, iskaitant ja dievinancius tevelius.

54
  9. LaMona
    2018.05.22 11:19 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.22 11:19 (prieš 1 mėn.)

lifeislife parašė:
    Sveikos. Sedziu su savo 3men merguzele ant ranku, dziaugiuosi ja ir prisiminiaunsita tema. Visko pradzia. Akimirkas, kurios privede iki sio nuostabaus vaikucio mano…

Net apsiverkiau perskaičiusi
    Sveikinimai jums didžiausi ir sėkmės

1
  10. lifeislife
    2018.05.22 11:32 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.22 11:32 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Net apsiverkiau perskaičiusi
    Sveikinimai jums didžiausi ir sėkmės

Aciu aciu aciu
    Gal sugrazinau sita tema atgal i tema siek tiek?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras