Vikaledi parašė:
Faina kad viskas ciki piki 💞💖💗💓💝💕coliukyte širdele ...įsivaizduoju kiek laimes ;) aš irgi nebesulaukiu
Krasovskajos kabinete yra ir 3D.
Vikaledi parašė:
Faina kad viskas ciki piki 💞💖💗💓💝💕coliukyte širdele ...įsivaizduoju kiek laimes ;) aš irgi nebesulaukiu
Krasovskajos kabinete yra ir 3D.
Ahau parašė:
Krasovskajos kabinete yra ir 3D.
Bet ji genetikė, ne perinatologijos centre.
Spaliuxe parašė:
Bet ji genetikė, ne perinatologijos centre.
A. Nu taip
Papedlapis parašė:
Nesusilaikiaudar smėlinukų su dinozaurais nusipirkau
![]()
man tai dar mokytis ko reikės ir kas ką reiškia
kas tie smėlinukai?
smėlis123 parašė:
Merginos o kuo skiriasi genetikas ir perinatologas? Ankščiau buvo tik genetikas, dabar siunčia ir pas abu?
Neįsivaizduoju... tik tiek, kad pirmas siuntimas pas genetikus buvo. 11-13 sav. Kitas pas perintologus. 28-20+. Matai, gyd šneka ten terminais, tai gal jos šiek tiek skirtingus dalykus matuoja.. mano atvėju genetikė labiau gal žiūrėjo ar visi organai yra.. o perintologė matavo ar jie normos ribose yra ar viskas funkcionuoja. O šiaip neklaukia kuo tiksliai skiriasi..
Ahau parašė:
man tai dar mokytis ko reikės ir kas ką reiškiakas tie smėlinukai?
![]()
Bodžiukai. Tiesa mano patirtis tokia, gal kam aktualu. Pradžiai bodžiukų nedėjau, kol bamba nesusitvarkė. Įsivaizduot ją nukerpa, susega su nepamenu net kuo ir. Visas tas dalykas virš bambos. Lauki kol nudžius ir atkris.. dar tepi kasdien.. tai man baisu buvo bodį dėt.. pradžioje dėjau ilgom rankovėm marškinėlius, kurie susisega šone ar susiriša šone kaip chalatas. Tada pamperas ir ant viršaus jau kita apranga. Vyras išvis labai bijojo prisiliest prie bambos kol ji neatkrito.
Ahau parašė:
man tai dar mokytis ko reikės ir kas ką reiškiakas tie smėlinukai?
![]()
Man irgi daug ko mokytis reikės
nors prižiūrėjau krikštasūnį nuo mažens, dabar atrodo viskas kitaip
6 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
9 testuotojų vertinimai