Pipirelis parašė:
šiaip čia skaitos, kad ovuliacija įvykusi, bet pastojimui ir išlaikymui norima apie 30. o jūs kaip tą 7 dpo paskaičiavot, testais, gydytoja kabinete kažką pasakė?…
Testais pagavau piką.
Man ir pirmą kartą pastojus PRG buvo 25. pradėjau kraujuoti, bet išrašė geriamo PRG ir sėkmingai išnešiojau









