Nosies purškalas nuo slogos nėštumo metu

Komentuoti
 1. 2014.04.07 17:30 (prieš 4 m.)

  Sveikos mamytės
  Norėjau pasiteirauti, gal kuri žino koks poveikis vaisiui naudojant nosies purškalą nėštumo metu? Ar kurios nėštumo metu naudojo ir kokį? Kurios mamytės turėjo, ar turi "nėštukių slogą"?

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.04.07 17:50 (prieš 4 m.)

  selleste parašė:
  Sveikos mamytės
  Norėjau pasiteirauti, gal kuri žino koks poveikis vaisiui naudojant nosies purškal…

  Sveika, naudojau 19 sav. otrivin, nes sirgau sloga ir teko panaudoti apie savaitę. Dabar vėl sirgau ir naudojau vėl savaitę otrivin (29 sav.), bet kadangi užsitęsė, tai gyd. sakė jokiu būdu nenaudoti daugiau ortivin, nes jis kenkia, paskyrė quixx, kuris man visiškai nepadėjo, tai lašinau viburkol, tik nakčiai ortvin. Galiausiai sloga labai greitai praėjo, kai nutraukiau otrivin, kažkaip pati pastebėjau, kad jis sukelia priklausomybę.
  Man šiek tiek yra vadinamos nėštumo slogos, bet stengiuosi plautis jūros vandeniu, kuris šiaip ir padeda, kai nėra rimto peršalimo.

 3. Ą 6 m. 7 mėn.
  V 8 m. 1 mėn.

  2014.04.07 18:39 (prieš 4 m.)

  Man yra nėštuminė sloga. Nosis nuolat užgulusi. Kai buvau spsirgus vaistų nenaudojau,apart jūros vandenį ar Quixx. Daugiau nieko man gydytoja neleido.

 4. 2014.04.08 04:30 (prieš 4 m.)

  Mano nosis irgi amžinai užsikimšusi... Plaunu humeriu ir tiek...
  Buvau prieš mėn peršalus tai nuo slogos neleido jokiu purškalù naudot, paskyrė gelomyrtol gert ir toliau plautis humeriu arba quixx, kadangi pradėjau gydytis pačioj ligos pradžioj, tai viskas praėjo per maždaug dvi savaites, o buvo jau ir kosulys prasidėjes. Dar čiulpiau isla.
  Tikiuosi daugiau nebesirgt, nes labai nenoriu jokiù vaistù vartot...

 5. 2014.04.08 16:14 (prieš 4 m.)

  Man ta baisioji nėštumo sloga ir kažkiek alerginė dar.. tokia nosis užgulta, neįmanoma įkvėpti, mėgini ką išpūsti, tai nič nieko nėra.. Tai dabar naudoju quixx. Kažkiek nuima, atsiranda, bent menkas plyšelis įkvėpt orui, bet sunkokai ir taip kasdien.. Nežinau kaip išgyvensiu, jei taip iki galo bus.. Arba teks lauke gyventi, nes lauke nuima, matyt, tas gryna soras padeda..
  P.S. Apie jūros vandenį skirtą plovimui, visai nekalbu, galiu susipurkšt buteliuką į nosi, išbėga ir lauk ir tiek.. nė trupučio nepadeda.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras