Kūdikio žindymas esant temperatūrai

Komentuoti
  1. Euforija
    2011.01.30 15:42 (prieš 7 m.)

Uogytė 7 m. 6 mėn.

2011.01.30 15:42 (prieš 7 m.)

Merginos kuriu tema es va maitinu savo lelyte ir man viena krutine labai pilna ir temperatura pakilo iki 38,2C nezinau ka daryt duodu mazylei is jos gerti bet ten pieno per akis pilna burnyte palaka 3 min ir miega,gal kuri galit patart?geriau butu nusitraukt..?

1
  2. 2011.01.30 17:55 (prieš 7 m.)

Grazuolyte 7 m. 2 mėn.
    grazuoliukas 12 m. 3 mėn.

2011.01.30 17:55 (prieš 7 m.)

galima paklausti ka reiskia zodis palaka??????

3. Euforija
    2011.01.30 18:55 (prieš 7 m.)

Uogytė 7 m. 6 mėn.

2011.01.30 18:55 (prieš 7 m.)

JOKA68 parašė:
    galima paklausti ka reiskia zodis palaka??????

Na siektiek patraukia patraukia ir viskas.

4. astule
    2011.01.30 20:02 (prieš 7 m.)

Auguste 8 m.

2011.01.30 20:02 (prieš 7 m.)

nu man kai jau buvo 40 temperatura uzkilus, tai traukiau pienuka, nes maziuke irgi neistrauke, nors ir duodavau kelis maitinimus tik is tos skausmingos krutines...pries traukdama pienuka pasildyk krutine, o nusitraukus pasaldyk su ledukais per ranksluosti uzsidejusi, turetu palengveti...

5. Dodeda
    2011.01.31 09:00 (prieš 7 m.)

Didelis 7 m. 8 mėn.
    Didesnis 13 m.
    Didžiausias 16 m. 2 mėn.

2011.01.31 09:00 (prieš 7 m.)

Oi, gal ne su ledukais, o nusipirk šviežia (man jau jis yra šv.) kopūstą ir dėkis lapus ant krūtinės - tai ir karštis ir sunkumas nukris. tik nedėk ant spenialio

6. Euforija
    2011.01.31 13:03 (prieš 7 m.)

Uogytė 7 m. 6 mėn.

2011.01.31 13:03 (prieš 7 m.)

dodezile parašė:
    Oi, gal ne su ledukais, o nusipirk šviežia (man jau jis yra šv.) kopūstą ir dėkis lapus ant krūtinės - tai ir karštis ir sunkumas nukris. tik nedėk ant spenialio

Dekui uz patarimus,zodziu siandien jau daug lengviau tik va matau kad pienelio pamazejo tai dukriukas keliasi labai daznai na betnž nieko susitvarkys tikriausiai..

7. Euforija
    2011.01.31 16:41 (prieš 7 m.)

Uogytė 7 m. 6 mėn.

2011.01.31 16:41 (prieš 7 m.)

dodezile parašė:

o dar klausimas tas kopustas tik karsti ishtraukia ar nemazina pienuko gamybos..?

8. Dovea
    2012.06.03 13:47 (prieš 6 m.)

Tajukas:p 6 m. 3 mėn.

2012.06.03 13:47 (prieš 6 m.)

Sveikos mamytes man vakar sukjilo temperatura beveiki iki 40, bet pries tai labai pradejo skaudeti kaire krutine, ir piena nusitraukti pasidare labai sunku, nez kodel, krutine tiesiog dega ir as nezinau ar tikrai gyditojai leidzia maitinti leliu toliau... Labai bijau jam pakenkti... Beje del to kopusto as girdejau kad kopustas mazina pienuko gamyba ar tai tiesa? Mazai apie tai zinau nes esu tik nesenei iskepta mamyte Aciukas butu didelis uz informacija...

9. Šaltakojė
    2012.06.07 19:21 (prieš 6 m.)

Pagrandukas 2 m. 5 mėn.
    Broliukas 6 m. 6 mėn.
    Berniukas 8 m. 6 mėn.

2012.06.07 19:21 (prieš 6 m.)

Dovea parašė:
    Sveikos mamytes man vakar sukjilo temperatura beveiki iki 40, bet pries tai labai pradejo skaudeti kaire krutine, ir piena nusitraukti pasidare labai sunku, nez kodel, krutine tiesiog dega ir as nezinau ar tikrai gyditojai leidzia maitinti leliu toliau... Labai bijau jam pakenkti... Beje del to kopusto as girdejau kad kopustas mazina pienuko gamyba ar tai tiesa? Mazai apie tai zinau nes esu tik nesenei iskepta mamyte Aciukas butu didelis uz informacija...

Kopustas pienuko gamybos tikrai nemazina, tad galite drasiai naudoti, as kai zindziau pirmagymi, tai vaiksciojau kopusto lapais apsikaisiusi beveik visa para. O kai galedavau tai dar ir ledu pagalveles dedavau susuktas i raksluosti.
    Su temperatura ir su gripais, ir su uzsikimsusiais latakeliais ir su mastitu zindyti galima ir net butina (ypac prie krutu bukliu), nes tik vaikutis pienuka istrauks taip, kaip jokie kiti pientraukiai ar rankomis nusitraukinejimai, o ligu metu gaus jam reikalingu antigenu pries virusus.
    Jei skauda kruti, tai duokite zisti is tos kruties kuo dazniau, is kitos, galite pienuka nusitraukti ), jei krutyje jauciate sukietejimus, tai zindymo metu svelniai masazuokite juos pirstais, stengdamasi sukietejima "ismasazuoti" link spenelio. Taip pat jei yra sukietejimai, tuomet geriausia pasirinkti tokia zindymo padeti, kad vaikucio smakriukas butu atsuktas į sukietejimo puse (tuomet taip yra geriau istraukiama s pienukas is tos vietos), esant reikalui galima vaikuti kaip laikrodzio rodykle sukioti paguldyta ant lovos mamai atsiremiant rankomis ir kojomis virs leliaus ar leliau kojas palikti sau prie galvos ir pan (padetys nelabai patogios, bet man paciai teko karta gultis virs vaiko ir nemazai kartu vaikuti guldyti kojomis link mano galvos- kitaip negalejau). Nezinau, bet prasisukau be masazu, be specialiu sildymu, nors problemu su krutimis beveik kiekviena menesi is pradziu, o veliau kas du- tris menesius turejau ir taip metais su trupuciu, o zindziau iki 1,7m. Jei uzpuola krutu problemos auksine taisykle- siltas (kompresas ar arbata) pries zindyma, saltas- po zindymo.

10. Dovea
    2012.06.07 20:50 (prieš 6 m.)

Tajukas:p 6 m. 3 mėn.

2012.06.07 20:50 (prieš 6 m.)

EglVa parašė:
    Kopustas pienuko gamybos tikrai nemazina, tad galite drasiai naudoti, as kai zindziau pirmagymi, tai vaiksciojau kopusto lapais apsikaisiusi beveik visa para. O kai galedavau tai dar ir ledu pagalveles dedavau susuktas i raksluosti.
    Su temperatura ir su gripais, ir su uzsikimsusiais latakeliais ir su mastitu zindyti galima ir net butina (ypac prie krutu bukliu), nes tik vaikutis pienuka istrauks taip, kaip jokie kiti pientraukiai ar rankomis nusitraukinejimai, o ligu metu gaus jam reikalingu antigenu pries virusus.
    Jei skauda kruti, tai duokite zisti is tos kruties kuo dazniau, is kitos, galite pienuka nusitraukti ), jei krutyje jauciate sukietejimus, tai zindymo metu svelniai masazuokite juos pirstais, stengdamasi sukietejima "ismasazuoti" link spenelio. Taip pat jei yra sukietejimai, tuomet geriausia pasirinkti tokia zindymo padeti, kad vaikucio smakriukas butu atsuktas į sukietejimo puse (tuomet taip yra geriau istraukiama s pienukas is tos vietos), esant reikalui galima vaikuti kaip laikrodzio rodykle sukioti paguldyta ant lovos mamai atsiremiant rankomis ir kojomis virs leliaus ar leliau kojas palikti sau prie galvos ir pan (padetys nelabai patogios, bet man paciai teko karta gultis virs vaiko ir nemazai kartu vaikuti guldyti kojomis link mano galvos- kitaip negalejau). Nezinau, bet prasisukau be masazu, be specialiu sildymu, nors problemu su krutimis beveik kiekviena menesi is pradziu, o veliau kas du- tris menesius turejau ir taip metais su trupuciu, o zindziau iki 1,7m. Jei uzpuola krutu problemos auksine taisykle- siltas (kompresas ar arbata) pries zindyma, saltas- po zindymo.

Na matot as mazai ka galiu pritaikyti sau nes leliukas neima kruties i burna meginom milijonus kartu tiek ligonineje tiek namie... bandem taikyti skirtingas pozas, vadinama odos su oda efekta bet mazylis ne trupucio nesuinteresuotas spjauna kruti ir verkia ne karto ne nemegino patraukti is kruties as vis dar nenuleidziu ranku gal ivyks stebuklas ir staiga jam pasidarys idomu net nezinau

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras