sheylladeep parašė:
As taip pat manau kad kas maitina mp tam svoris mazesnis nei maitinant misinukais![]()
Tai, kad is forumo atrodo, kad mp valgantys gerokai didesni
beje ir mano aplinkoj mp maitinti vaikai gerokai stambesni
sheylladeep parašė:
As taip pat manau kad kas maitina mp tam svoris mazesnis nei maitinant misinukais![]()
Tai, kad is forumo atrodo, kad mp valgantys gerokai didesni
beje ir mano aplinkoj mp maitinti vaikai gerokai stambesni
meilybes parašė:
mamytes ar desit savo vaikus i vaikstyne? ir nuo kokio amziaus galvojat det?
Jei matysiu poreiki desiu. Pirmaji dejau nuo 6men, tai ir dabar panasiai desiu.
meilybes parašė:
mamytes ar desit savo vaikus i vaikstyne? ir nuo kokio amziaus galvojat det?
as nedesiu turbut, nes nelabai bus vietos lakstyt su vaikstyne
Wiikutė parašė:
Mes triju menesiu sverem 7700 gr![]()
O mes 3men sverem 7.900g
auginu milzinuka
vilma147 parašė:
O mes 3men sverem 7.900gauginu milzinuka
![]()
Geras, mano dickis beveik 6men tiek svere, mazasis ir jauciu tik pusmecio tiek svers
mazasis tik dabar 6kg pasieke.
Wiikutė parašė:
Mes triju menesiu sverem 7700 gr![]()
kaip ir mes, ir dar 60cm isaugom..
jurgita88 parašė:
O mano 3 men sveria 8.500
O dar mano vaika daktare kamuoliuku vadina, ( 4men 7,5 kg) pasirodo mes kaip tik manekenai
Vaidoushka parašė:
O dar mano vaika daktare kamuoliuku vadina, ( 4men 7,5 kg) pasirodo mes kaip tik manekenai![]()
Mes gimem 4.475 ir dar pati maitinu
meilybes parašė:
mamytes ar desit savo vaikus i vaikstyne? ir nuo kokio amziaus galvojat det?
Nedėsim į vaikštynę, tiesiog nelabai su vyru jai pritariam.
4 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai