Ieva.Z parašė:
Sveikivisu pirma tai jus ne viena
yr cia tokiu,kur jau lomkes naktim prasideda
musu vargas-atpylinejimai... bet as dar laukiu geresniu laiku
ir dabar d…
Mano irgi vis dar atpylinejimu karaliene
Nustembu jeigu nors truputi neatpila :)) Buna dienu, kada atrodo jau beveik susitvarke ir tuomet tik pagalvoju, kad "o, neatpylineja beveik", tai tuoj valau balas nuo grindu arba einu perrengineti







