ZyluteAs parašė:
Su Šv. Vėlykom Mamytės! Visoms mums- stiprybės![]()
Koks grazuolis ???
ZyluteAs parašė:
Su Šv. Vėlykom Mamytės! Visoms mums- stiprybės![]()
Koks grazuolis ???
naumi parašė:
Koks grazuolis ???
Ačiū?
Gintarėja parašė:
Oi koks grazus tas tavo margutis![]()
vanilla1798 parašė:
Seikinu mano dukrytei taip pat trys men. sendien:))
Gintareja,labai grazi mergyte!
Su sukaktim mergaites!
taip ilgai laukti 3 men
maniskis 3 men proga man pradejo daugiau darbo "dovanot"
labai megsta but pries veidrodi ir ta veidrodi ciupineti pirstukais,taip linksma jam
ZyluteAs parašė:
Su Šv. Vėlykom Mamytės! Visoms mums- stiprybės![]()
Labai jau grazus ir stilingas berniukas!
ZyluteAs parašė:
Su Šv. Vėlykom Mamytės! Visoms mums- stiprybės![]()
Oi,jau laiko pats žaisliuką. Kiek jums laiko? Nes maniškė tai pati neima žaisliukų dar.
Jolika1 parašė:
Oi,jau laiko pats žaisliuką. Kiek jums laiko? Nes maniškė tai pati neima žaisliukų dar.
Maniškis vyresnis, anksčiau gimė. 19 d jau 4 mėn. ?
Vita15 parašė:
geru svenciu☺
O,koks grazuolis
ziuri susikaupes
Ieva.Z parašė:
O,koks grazuolisziuri susikaupes
![]()
☺
7 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai