2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2019.03.18 13:05 (prieš 2 mėn.)

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:
    Mano mažylė jau su manimi! Sunku patikėti kad vietoj prognozuotų 2-3 sav., ji reanimavijoje pabuvo 3 paras! Viešpats tikrą stebuklą padarė, visų mūsų ir jūsų maldų …

Kaip už jus džiaugiuosi! Ir greičiau sveikit ir stiprėkit! O mes ir toliau palaikysim!!!

2. Berniukas-Drakoniukas 4 m. 3 mėn.

2019.03.18 15:24 (prieš 2 mėn.)

Ačiū Dievui!!!! Nuosirdus sveikinimai stipriai mamytei ir jusu nuostabiam vaikeliui. Tegul tai buna jusu juodziausios dienos, o nuo siol tik dziaugsmas, tik laime, tik sypsenos😘😘😘

3. 2019.03.18 15:26 (prieš 2 mėn.)

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:
    Mano mažylė jau su manimi! Sunku patikėti kad vietoj prognozuotų 2-3 sav., ji reanimavijoje pabuvo 3 paras! Viešpats tikrą stebuklą padarė, visų mūsų ir jūsų maldų …

Net siurpuliukas perbego perskaicius!!! Nuostabios zinios!!!
    Linkiu, kad visa reabilitacija sekmingai ir greitai ir, kad visos negandos greitai liktu uz nugaros!

4. 2019.03.18 16:44 (prieš 2 mėn.)

ausrapet11 parašė:
    Mamytės ar naudojate begunus??

Ne nenaudojam.

5. 2019.03.18 16:46 (prieš 2 mėn.)

Laba diena, esam po ligos ir po dantukų dygimo, ir jau antra diena, kaip mano mergyte beveik visa diena pramiega. Atsikele pazaidzia pabudrauja kokias 30 min, pradeda pykt ir miegučio užsimano. Ar čia reikia sunerimti del tokio jos miego?

6. Liūtas 7 m. 9 mėn.
    Dvynys 13 m. 11 mėn.

2019.03.18 17:09 (prieš 2 mėn.)

ausrapet11 parašė:

Kas tas yr?

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:

Nuoširdūs sveikinimai, net lengviau paliko ant dūšios

Gabrielė_09 parašė:
    Laba diena, esam po ligos ir po dantukų dygimo, ir jau antra diena, kaip mano mergyte beveik visa diena pramiega. Atsikele pazaidzia pabudrauja kokias 30 min, prade…

Temperatūros yra? Ar prabudus linksma? Jei ir prabudus mieguista, nerami ar yra tempos - vežčiau į priėmimą

7. 2019.03.18 17:16 (prieš 2 mėn.)

zabukas parašė:
    Kas tas yr?

Tai va kad jos nėra, buvo čia savaite su temperatūros ir nerami buvo, tai kaip daktare sake dantukai, bet kaip nieko pas ja nesimato taip. O va antra diena neturi bet tokia va tokia vangoka, atsikelia kaip kada linksma, pažaidi kažkiek ir vėl. Bet va slogyte tik yra.

8. Liūtas 7 m. 9 mėn.
    Dvynys 13 m. 11 mėn.

2019.03.18 17:23 (prieš 2 mėn.)

Gabrielė_09 parašė:
    Tai va kad jos nėra, buvo čia savaite su temperatūros ir nerami buvo, tai kaip daktare sake dantukai, bet kaip nieko pas ja nesimato taip. O va antra diena neturi b…

Jei neramu ir taip nebuvo gali paskambint į greitąją pasikonsultuot arba nusivežt. Sloga gali būti ir rimta liga, gal kokia bakterija puola

9. 2019.03.18 18:04 (prieš 2 mėn.)

zabukas parašė:
    Kas tas yr?

Begunas arba vaikstyne

1
  10. 2019.03.18 18:20 (prieš 2 mėn.)

ausrapet11 parašė:

Labas. Mes turim ir kartais įdedu 15 min pasedėt, ramiai pasižaidžia. Bet nepiktnaudžiauju, nes žinau, kad negerai stuburui ir kojom (jeigu kaba, nesiekia žemės ar tik pirštų galais žemę siekia). Bet ir nesureikšminu, kad visai negalima. Galima viskas po truputį

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras