2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. Mylimukas :* 9 mėn. 3 sav.
    Mūsų Mergaičiukė :* 4 m. 1 mėn.

2. Berniukas-Drakoniukas 4 m. 4 mėn.

2018.12.28 23:24 (prieš 4 mėn.)

Vilchik parašė:
    Na ji šiandien tik ant rankų daugiau nieko nenori ir tai ant rankų zirzia☹ ant pilvo irgi kuo dažnai guldau..bet kaip supratau pas ją snargliukai nelabai isvarva ji…

Tikiu, kad greit praeis! As maniau, kad sloga savaite tesias, o pas mano panele viena kart 3 d, kita kart 2. Taigi, tikiu, kad musu pienukas turi super galios vaiku imunitetui!

3. Berniukas-Drakoniukas 4 m. 4 mėn.

2018.12.29 00:06 (prieš 4 mėn.)

Ar jusu mazyliams kilimukai taip pat tik del vaizdo?

3
  4. 2018.12.29 00:35 (prieš 4 mėn.)

Na va, išbandėm Aptamil buteliuką, atrodo viskas ok, išgėrė apie pusę. Sekančiam kartui nereikės stresuoti kaip pamaitinti kol būsim išvykę. Daugiau PM davimo nenusimato

1
  5. 2018.12.29 06:40 (prieš 4 mėn.)

paltine parašė:
    Ar jusu mazyliams kilimukai taip pat tik del vaizdo?

Dar neissliauzia, bet taip stipriai zaisliukus tampo, kad paguldo kilimuko remelius, kurie laiko zaisliukus jauciu teiks po poros savaiciu pardavinet ta kilimuka. Jau vakar ant pilvuko gulint pradejo riest uzpakaliuka, tai tuoj judes vezliukas atbulom.

6. 2018.12.29 16:59 (prieš 4 mėn.)

Mamo, ar jums slenka plaukai? Man taip baisiai, kad bijau nuplikt.. po kiekvieno galvos plovimo reikia plaukus rink is kanalizacijos kaip kemsasi...

7. 2018.12.29 17:25 (prieš 4 mėn.)

Pragiedrulė parašė:
    Mums visokius odelės paraudimus, sudirgimus greitai sutvarko Bepanthen tepalas.
    O apie vaikų slogą čia lb naudingas straipsnis:

Naudingas,bet musu leliukai meturi pusės metu...

8. 7 m. 2 mėn.

2018.12.29 18:47 (prieš 4 mėn.)

paltine parašė:
    Tikiu, kad greit praeis! As maniau, kad sloga savaite tesias, o pas mano panele viena kart 3 d, kita kart 2. Taigi, tikiu, kad musu pienukas turi super galios vai…

Na ir aš tikiu, kad mūsų pienukas geras imunitetas vaikui, bet va vyras vis sako kol pati sergi ir maitini tai ir vaikas sirgs nors sakau kad atvirkščiai oš mano pienuko gauno imuniteta vaikas

2
  9. 7 m. 2 mėn.

2018.12.29 18:47 (prieš 4 mėn.)

eglelyte parašė:
    Naudingas,bet musu leliukai meturi pusės metu...

Aga sutinku mūsų irgi neturk puse metuko tik 4

10. 2018.12.29 18:50 (prieš 4 mėn.)

minimartin parašė:
    Mamo, ar jums slenka plaukai? Man taip baisiai, kad bijau nuplikt.. po kiekvieno galvos plovimo reikia plaukus rink is kanalizacijos kaip kemsasi...

Jooo, baisiai smunka. Kiek bandziau priemoniu-niekas nepadeda.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras