2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.09.06)

1. Mylimukas :* 4 mėn. 1 sav.
    Mūsų Mergaičiukė :* 3 m. 7 mėn.

2. 2018.07.31 13:12 (prieš 4 mėn.)

[email protected] parašė:
    Kaip pas jus su terminais? Man pagal mm rugpjucio 3, o pagal ankstyva echo 7d. Gine vadovaujasi echo. Ar pas jus terminai sutampa? Is patirties kuri data kam tiksle…

Man irgi labai idomu kaip kitom su terminais???pagal mm terminas 08.06, o pagal echo rodo kad turetu buti siandien 07.31.bet apart beveik pastovaus maudimo pilvo apcioje ir vis balkavu isskyru po truputi kasdien nieko nera....kazin ar dar kuriai nors yra panaso situacija?

3. 2018.07.31 13:14 (prieš 4 mėn.)

bambakliukas parašė:
    Man irgi labai idomu kaip kitom su terminais???pagal mm terminas 08.06, o pagal echo rodo kad turetu buti siandien 07.31.bet apart beveik pastovaus maudimo pilvo ap…

Man kazkaip atrodo kad tikslesnis vistiek pagal mm. Nu labai retai kada vaikas echoskopu ziurint atitinka pagal mm.

4. 2018.07.31 13:18 (prieš 4 mėn.)

bambakliukas parašė:
    Man irgi labai idomu kaip kitom su terminais???pagal mm terminas 08.06, o pagal echo rodo kad turetu buti siandien 07.31.bet apart beveik pastovaus maudimo pilvo ap…

Man akusere pasake, kad tikslesnis pagal mm, o ne pagal echoskopa. Nes pagal echoskopa man buvo liepos 29d terminas, o pagal mm rugpjucio 1d

1
  5. Sūnus 7 m. 10 mėn.

2018.07.31 13:26 (prieš 4 mėn.)

Tiksliausiai manau pagal ovuliaciją, jei tiksliai žinot kada buvo su sūnum tiksliai žinojau kada, gimė lygiai 39 savaičių, dabar esu po IVF tai irgi tiksliai žinau datą, tik klausimas kada mažylis/ė pasibels ir šiaip truputi baisu darosi - su sūnum vandenys nubėgo ir viskas, sąrėmių net neturėjau, tai nežinau ko laukti, ir tuo labiau kada 🙈

6. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 4 d.
    4 m. 4 mėn.

2018.07.31 13:37 (prieš 4 mėn.)

Hedit parašė:
    Tiksliausiai manau pagal ovuliaciją, jei tiksliai žinot kada buvo su sūnum tiksliai žinojau kada, gimė lygiai 39 savaičių, dabar esu po IVF tai irgi tiksliai žin…

Kur jums pavyko ivf?

7. 2018.07.31 13:48 (prieš 4 mėn.)

bambakliukas parašė:

Man pagal mm terminas 07.08 d., pagal 12 sav. echo 08.11d., tai tikrai žinojau, kad negali būt liepos pradžioj, todėl laukiu rugpjūčio

8. Sofija Paulina 4 mėn. 3 sav.
    Augustas 14 m. 3 mėn.
    Rimantė 18 m. 4 mėn.

2018.07.31 13:48 (prieš 4 mėn.)

granta, mums taip gyd pasake, kad 4 men, o kodel ne anksciau, net neiskylo klausimas, nes ir su anais taip buvo, dabar kai pasaket, kad jum taip anksti kirpo reiks uzklausti seimis gydytojos

9. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 9 mėn.
    Kukulytė 14 m. 1 mėn.

2018.07.31 13:54 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, na va vakar apie 9h keliavome į operacinę, iš jaudulio nuo ašarų nemačiau kelio. Operacinėj, dar kalbino, bet norėjosi, kad viskas įvyktų kuo greičiau. 9:32 gimė mūsų bevardis ne toks didelis kaip prognozuota sūnutis Pooperacinėj buvau apie 11h. Operacija vyko bendrinėj nejautroj (pilna narkozė), tad vyras viską stebėjo per stiklą. Vaikis iš operacinės taip pat keliavo į intensyvią priežiūrą. Vyras taip ir begiojo tarp aukštų, pas jį pas mane, visas laimingas ir švytintis. Vis aiškino, kad saturacija dar nesusinormalizavo, bet taip leliukams pradžioj būna. Man vaiką parodyt ir pamaitint atnešė tarp 13-14h. Į palatą kartu iš intensyvios perkėlė apie 17-18h. Nors buvom užsisakę vienutę negavom jos. Vaikis vkr porą kartų godžiai pažindo, o taip buvo miegustas ir vangus, labai atpylinėjo, man aiškino, kad vaisiaus vandenis, labai tas neramino, nes su pirmais dviem to nebuvo. Pribunda, vietoj to kad žįst, atpila ir toliau miega, labai neramu buvo, kad krist gali cukrus, tai naktį budėjau iki 2h, vis bandydama pažadint. Tai nuo 2h, kai dar gerai kelis kart pavėmė, ir išsituštino šturmavo papulius. Taip iki 6ryro ir db visą dieną nori žįst tai iš vieno tai iš kito, pats pasireguliuoja Vakare, nugirdau vyro pokalbį, kad operacinėj 3-4min, vaikas buvo gaivinamas, tai tokia va naktelė buvo po tokių naujienų be miego. Šiandien daro tyrimus žiūri ar nepažeistos smegenys. Prastai įvertinatas pagal apgar skalę 5/8 Gali būt, kad taip paveikė narkozė. Gal gerai, kad viso to nemačiau. Gydytojai labai smagūs viską nuosekliai aiškino prieš operaciją, aplanko ir po jos.

Kam svarbi gal bus info. Maistas po operacijos, skiriasi nuo bendro, daug džiuvesėlių , virto maisto Palatose, bent antram aukšte neveikia ventiliacija, nesvietiškai karšta, langai į pietų pusę. Kaip minėjau vienutę užsisakėm iš ankstio, ir negavom, bet vyro niekas lauk neveja, išėjo jis gerokai po 23h, tik jau tuneliais per traumų skyrių, nes visur apie 22h rakinamos durys.

Va toks mūsų pasimatymas, galėsim dar turėt vaikų, bet jau visi gims su cp

33
  10. 2018.07.31 13:59 (prieš 4 mėn.)

Emi ly parašė:
    Sveikos, na va vakar apie 9h keliavome į operacinę, iš jaudulio nuo ašarų nemačiau kelio. Operacinėj, dar kalbino, bet norėjosi, kad viskas įvyktų kuo greičiau. 9:3…

Ačiū už žinias! Sudėtinga, bet viskas geryn! Dar yra minčių apie ketvirtą?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.