2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. Cagey
    2017.11.18 19:33 (prieš 10 mėn.)

Mylimukas :* 7 sav. 6 d.
    Mūsų Mergaičiukė :* 3 m. 5 mėn.

2. Fiume
    2018.07.05 11:35 (prieš 2 mėn.)

Karolina 6 sav. 5 d.

Mus vakar per paskaitą davė patarimą - tik neturėti jokių išankstinių nusistatymų! miegos lovoje ar tik lovyteje, su ciulptuku ar be jo, mamos pienos ar misinukai ir t.t. Visi vaikai skirtingi, skirtingos ir situacijos.
    Man kai pirmas, tai is vis nezinau kaip bus :))

6
  3. Fiume

Karolina 6 sav. 5 d.

Mus vakar per paskaitą davė patarimą - tik neturėti jokių išankstinių nusistatymų! miegos lovoje ar tik lovyteje, su ciulptuku ar be jo, mamos pienos ar misinukai ir t.t. Visi vaikai skirtingi, skirtingos ir situacijos.
    Man kai pirmas, tai is vis nezinau kaip bus :))

1
  4. User has not uploaded an avatar
    2018.07.05 11:48 (prieš 2 mėn.)
    2018.07.05 11:48 (prieš 2 mėn.)

I vezumuka patiesdavau flanelini pleduka. Siaip prie vezimo instrukcijos pas mane parasyta, kad i lopsi nieko tiesti nereikia

5. MissChili
    2018.07.05 11:49 (prieš 2 mėn.)
    2018.07.05 11:49 (prieš 2 mėn.)

O jus judesius skaiciuojat? Gavus as ta lapa jau nuo 30 sav... sugebejau viena diena paskaiciuot..

6. Emi ly
    2018.07.05 11:50 (prieš 2 mėn.)

Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 7 mėn.
    Kukulytė 13 m. 10 mėn.

2018.07.05 11:50 (prieš 2 mėn.)

Fiume parašė:
    Mus vakar per paskaitą davė patarimą - tik neturėti jokių išankstinių nusistatymų! miegos lovoje ar tik lovyteje, su ciulptuku ar be jo, mamos pienos ar misinukai…

Būtent, kaip aš su pirmu gimdymu, gimdysiu tik natūraliai, be jokių nuskausminimų. Apie cp skyrių knygoje praleisdavau sąmoningai neskaičius, ir kai per paskaitėles rodė filma, kaip tai vyksta, išėjau, nes man juk nereikės Aga, po to per save perlipti reikėjo, kai teko daryt epidiūrą, kaklelis neatsiverinėja, o be jo galas žino kuo būtų baugęsi, nes negalėjo širdies tonų išmatuoti dėl mano malimosi. Ir natūralus gimdymas be nusmausminimo, baigėsi epidiūru ir extra cp Db jau nieko nebeplanuoju, kaip bus taip

7. j.r-s
    2018.07.05 11:57 (prieš 2 mėn.)

Natas 7 sav.

2018.07.05 11:57 (prieš 2 mėn.)

Sutinku su Fiume, jokio skirtumo kaip ir kas bus, bet man su pirmuoju buvo toks kvailas vidinis pasididziavimas, kad vaikas nuo pirmu dienu miegojo savo loveleje ir iki pat gydytojos paskirto primaitinimo nieko kito nebuvo ragaves tik mano pienuka 😊 o ir MP gavo iki 14 men, kol nutraukiau del savo patogumo (naktimis jau buvau patapusi jam ciulptuku, kurio beje atsisake pats budamas 10 men).
    Grauziausi tik del to, kad man buvo atliktas CP, jauciausi tarsi nukirtusi trasos kampa finiso tiesiojoje, bet dabar, kai praejo dveji metai ir antras sunelis po keliu savaiciu jau belsis i si pasauli - nebesuku sau galvos jokiais nusistatymais ir stereotipais. Pagimdysiu pati - valio! Jei ne - jau zinau kas ir kaip buna po CP. Nores vaikas ciulptuko - prasau, neturesiu pienelio - eksperimentuosiu su misiniais kaip ir milijonai mamyciu. Vienas ir vienintelis noras, kuris, manau, turetu lydeti visas esamas ir busimas mamytes, kad mazyliai butu sveiki 🤗

11
  8. Silent
    2018.07.05 12:17 (prieš 2 mėn.)
    2018.07.05 12:17 (prieš 2 mėn.)

monas parašė:
    I vezumuka patiesdavau flanelini pleduka. Siaip prie vezimo instrukcijos pas mane parasyta, kad i lopsi nieko tiesti nereikia

As irgi flanelini vystykla itiesus buvau, bet kazkaip vien del to, kad man maloniau. Tik va ties galvyte dar merliuka sulankstyta dedavau, nes budavo, kad atpila. Nespeciau plaut lopsio ciuzinuko dangalo

MissChili parašė:
    O jus judesius skaiciuojat? Gavus as ta lapa jau nuo 30 sav... sugebejau viena diena paskaiciuot..

Neskaiciuoju, bet nieks ir neprase :), nei su pirmu, nei dabar

9. Cagey
    2018.07.05 12:22 (prieš 2 mėn.)

Mylimukas :* 7 sav. 6 d.
    Mūsų Mergaičiukė :* 3 m. 5 mėn.

2018.07.05 12:22 (prieš 2 mėn.)

Skaitau apie tuos ciulptukus ir amzinu diskusiju temas, tai kazkaip prisiminiau savo situacija su pirmaja. Nors ji gulejo tik gimus po lempom 3 dienas, tai nebuvo kur dingti, kaip biski pamaitint is krutines ir visa kita melzti ir duoti is buteliuko, nes turedavo bent 3h isguleti po tom lempom. Tai ir ciulptukus tos seseles grudo ir tuos buteliukus su tarybinem soskem ir ta misini, nuo kurio ji nuolat atpildavo, nes tiesiog permitindavo su ale panieka ziurint i mane, kad as cia bandau su savo 3 lasais ismaitint 4kg iki. Koki menesi
    Pereidinejau nu buteliuko prie maitinimo is krutines ir perejom, soskes nebereikejo nuo 4 men. Nors mano mamai tai atrode kazkokia nesamone, kodel neduodu, bet niekada neprasydavo ir normaliai jos nepaimdavo, tai kam grust, galvojau. Maziau atpratinimi velesniam laike. Bet ka noriu pasakyti. Va ka manoji mego, tai plonyti merliuka priglausti prie akiu ir nosytes ir va taip ramiai uzsimigdydavo.... bet ne ble, atsirado anyta, kuri tiesiog demonstratyviai numesdavo ta merliu ir sakydavo, kad ipras.... prakeikiu ta diena, kai patikejau ja 😂 buciau zinojus, kad po sito ipras ilgai ir nuobodziai uzmiginet tik su papu, o veliau tik su manim, buciau isspyrus ta anyta is kambario tada ir pridejus 10 merliuku prie dukros veido 😄 tai su siuo leliuku taip ir darysiu, neleisiu niekam patarinet ir tai bus tik mano reikalas, kokiu “pagalbininku” man reikes auginant vaika. Nes va kai prasideda kisimaisi ir irodinejimai, tada ir prasideda visokios nesamones ir nesusitvarkymai su tais vaikais. O mamos pailsejusios ir atgavusios save tikrai turi buti. Nes kas is to, jei pati maitina, bet kiekviena syki zliumbia is skaismo, kancios ar noro issimiegoti, visas tas negatyvas pereina leliukui. O kas nuo to laimingesnis?

11
  10. Silent
    2018.07.05 12:34 (prieš 2 mėn.)
    2018.07.05 12:34 (prieš 2 mėn.)

Cagey parašė:
    Skaitau apie tuos ciulptukus ir amzinu diskusiju temas, tai kazkaip prisiminiau savo situacija su pirmaja. Nors ji gulejo tik gimus po lempom 3 dienas, tai nebuvo k…

Oj su tais "nedaryk, nes ipras" - bėgt nuo tokių didziuju patareju
    Visais atvejais su vyru sakėm visiem - nu ir kas, ar tau reiks supuot, ar tau reiks ta ar ana daryt, ne? Nu tai ir neaiskink
    Visoms mamoms, tetoms, mociutems ir kitoms patarejoms dar gi turejau viena pasakyma, kuris veike - Jus uzauginot savo vaikus taip kaip jums atrode geriausia, tad netrukdykit man augint savu

5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
5,00 €
22 | 13,5 cm
5,00 €
98 | 2.5 - 3 m.