2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. Sofija Paulina 7 mėn. 1 d.
    Augustas 14 m. 5 mėn.
    Rimantė 18 m. 6 mėn.

2018.07.31 12:15 (prieš 6 mėn.)

monas parašė:
    Galima, anksciau iskarto gn pakirpdavo, dabar dar gal ziuri, jei nestipriai prisegta ir netraumuoja mamos, privalgo tai visai nekerpa, o dar buna verkiant pats truk…

na su pirmais vaikasi stomatologiniam ir kirpo, bet tai pries 18 ir 14 m, kaip dabar viskas vyks nezinau, sunui tai du kart teko kirpti, nes vos liezuvi pakeldavo kiek buvo prisegtas, pamenu kraujo kiek buvo, eina sau, dukrai nedaug buvo tai greit sutvarke, o su sita siusiu vyra, nes kraupstu jau dabar vien nuo minties...
    sveikinu del namu, nu super gera namie su leliuku, kai beveik savaite isbuvau ligoninej tai namie abi kaifuojam

2. Sofija Paulina 7 mėn. 1 d.
    Augustas 14 m. 5 mėn.
    Rimantė 18 m. 6 mėn.

2018.07.31 12:30 (prieš 6 mėn.)

AsZiwile parašė:
    nezinau ar cia normalu taip cia is tos laimes kad salia leidau atsigulti,man atrodo turesiu beda didele,nes jis nuo mazens priprato kad mes su juo kaip s…

musiskis suo galvojom kitaip reaguos, kad dziaugsis, o atejo, parodziau, kojyte pauoste ir pasislepe uz kampo ir net neina artyn, kad ir kvieciu, o kai mes visi tupinejam apie mazyte, tai is sono gan liudnai stebi mus, tai kaip ir palikti vaika kazkur kur jis galetu pasiekti tai nesiryzciau, visada ikeliu i lovyte iseidama is miegamo, baisu, kad kas nesusisviestu neduok d. ...

3. Gediminas 6 mėn. 2 sav.
    Austėja 3 m.

2018.07.31 12:42 (prieš 6 mėn.)

ToJo parašė:
    Liepa, Linksmosios pėdutės - SVEIKINIMAI

Berniukai laukia vesesniu oru

1
  4. 9 m. 3 mėn.

2018.07.31 12:45 (prieš 6 mėn.)

AsZiwile parašė:
    nezinau ar cia normalu taip cia is tos laimes kad salia leidau atsigulti,man atrodo turesiu beda didele,nes jis nuo mazens priprato kad mes su juo kaip s…

Geras, mano katė tai nelabai mėgsta žmones, niekaip nepasikeitė, gyvena savo gyvenima musu namuose 😬😀 bet va buvo draugė atėjus su kūdikiu, kai mažylis pradėjo verkt pas draugę ant rankų tai katė atbėgus kirto jai į koją 😳😳😳 tai dabar galvoju kiek mes laiko gausim lupt nuo katės už nepriežiūrą 😂😂😂😂😂

2
  5. V 9 m. 10 mėn.

2018.07.31 12:59 (prieš 6 mėn.)

linciukas79 parašė:
    musiskis suo galvojom kitaip reaguos, kad dziaugsis, o atejo, parodziau, kojyte pauoste ir pasislepe uz kampo ir net neina artyn, kad ir kvieciu, o kai mes visi tup…

Mūsų foxterjere, kai sūnų parsivežėm, su nosim bandė užkloti/užkasti jį.. Na, stumdė su nosimi pleduką ant jo bet tai vienintelis kartas toks buvo. Po to miegodavo prisiglaudus

6. 2018.07.31 13:00 (prieš 6 mėn.)

Ramitita parašė:
    O kaip kovojat su kojų tinimu? Man vakar taip ištino negano to nakti sugebejau apsivemti. Ir dar šiandien pykina. Pilvas daug kietesnis ir lelius daug skau…

Daug vandens, arbuzas, agurkai, minimaliai druskos. Kojos aukstai. Vakar tragedija buvo. Siandien jau normaliai palyginus.

Mane pykina irgi. Pora paskutiniu naktu vemiau, skystesni viduriai (bet gal nuo arbuzo cia...). Viska skauda ir didelis noras spintas tvarkytis 😂

7. 2018.07.31 13:00 (prieš 6 mėn.)

[email protected] parašė:
    Kaip pas jus su terminais? Man pagal mm rugpjucio 3, o pagal ankstyva echo 7d. Gine vadovaujasi echo. Ar pas jus terminai sutampa? Is patirties kuri data kam tiksle…

Mano gine irgi vadovaujasi pgl echo daryta nestumo pradzioje. Datos nesutampa 9niom dienom! Tai ziuresim

8. 2018.07.31 13:06 (prieš 6 mėn.)

linciukas79 parašė:
    tai, kad ir su anais velai kirpo, gal mazesniems negalima

Mes kirpom 9 dienu

1
  9. tevu-darzelis.lt 8 m. 8 mėn.

2018.07.31 13:12 (prieš 6 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-m-rugpjucio-dziaugsmukai-6

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.