2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. Godulytė
    2017.05.31 12:01 (prieš 7 mėn.)
    2017.05.31 12:01 (prieš 7 mėn.)

Statistika rodo, kad mažiausiai vaikų gimsta vasario mėnesį Tikiuosi 2018 metais tai paneigsime Tikiuosi atsiras tikrai nemažai mūsų, kurios norės eiti šį stebuklingą nėštumo kelią kartu, dalintis džiaugsmais, vargais, patarimais Temą darau atvirą, kad galėtų betkas prisijungti ir skaityti, taip susirinks daugiau žmonių ir gausim daugiau informacijos. Visos būkim draugiškos ir supratingos

2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2017.09.13)

2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2017.11.16)

2. 2017.11.16 09:07 (prieš 2 mėn.)
    2017.11.16 09:07 (prieš 2 mėn.)

Kai gimdai tam paciam miedte kur gyveni tai gali daug ko neprisideti nes vyras atves , o man kai teks kitam mieste gimdyti tai vyras neprilakstys
    Kanau kiek dienu gulesi tiek komolektuku vaikucui reikia , nes buna kad pasidirba , ar kieciant pampi paleidzia kanors ir .t.t.
    siaip paluciu nera butinybe jes duoda vystykliuku , patalyne prireikus keicia kada tik nori .... naktinius irgi keicia.... as visa laika kai pragulejau po cp. Tai naudojau ligonines naktynius .... iklotu po gimdybiniu buvau paga isidejus pilnai man ju uzteko poto priejau prie paprastu iklotu.... kojnytes vienas vilnones , kepuryte viena .... bet ja tik gimus uzdejo gal palaikem pirmas valandas poto jau buvo be kepurytes... nes sesutes pacios pasako kad nuimtume .... aisku tepalo speneliams galit pasiimti nezinot iaip gali buti ... su pirma nebuvo problemu su antra biski pasuto nuo dregmes bet tik vienetinis atvejis poto jau viskas buvo gerai.... sau pasiemiau pizama dar viena bet jos neprireikia slepes, o i namus pasiemiau laisvesnius rubus ... ir aisku higienos reikmenys pampius maziukui , serveteliu ... dar vandens pora buteliu ir sokolado riesutu kad poto energijai atstatyti bet po cpm negalejau valgyti o kita diena lengvai dziuveselius tai teks imti dziuveseliu dabar

3. evra
    2017.11.16 09:13 (prieš 2 mėn.)

Ugnė 8 m. 9 mėn.

2017.11.16 09:13 (prieš 2 mėn.)

Ir dar del tu liemeneliu, man jau antra diena nerealiai pradejo skaudeti, tai liepe buti nuogais ir atidengtais, tad laisve papams, bent jau keleta dienu. Pienas upeliais bega kol viskas susireguliuoja. Praita karta nenusipirkau ir nenusiveziau speneliams tepaliuko,pasigailejau,butinai si karta vesiuos. Bent jau man tai ten paros laiko uzteko, kad spenelius skaudetu

4. Avokad
    2017.11.16 09:39 (prieš 2 mėn.)
    2017.11.16 09:39 (prieš 2 mėn.)

evra parašė:
    Ir dar del tu liemeneliu, man jau antra diena nerealiai pradejo skaudeti, tai liepe buti nuogais ir atidengtais, tad laisve papams, bent jau keleta dienu. Pienas up…

Kaip atrodo viskas lengva toms mamytems kurios jau gimde, man siurpsta oda ir is tos baimes tikrai prisidesiu puse spintos ir visko visko turbut mazu kad tik uztektu ir ko nepritruktu... baisu jau darosi. 🙈

Norejau dar paklausti ar man vienai taip, labai labai laukiau ir norejau vaikucio bet dabar kartais apima mintys, kad nieko nebenoriu, ir paciai nesmagu ir baisu nuo tu minciu, atrodo kaip galiu nebenoreti vaikelio kurio taip laukiau.... 🙈🙈🙈 nemetykit tik akmenim, labai baisios tos visos mintus man paciai, idomu ar as viena tokia ar ir kitoms buna, pradedu kartais galvoti kad reikia pas psichologa nueiti, bet nedrystu...

5
  5. 2017.11.16 09:52 (prieš 2 mėn.)
    2017.11.16 09:52 (prieš 2 mėn.)

Avokad parašė:
    Kaip atrodo viskas lengva toms mamytems kurios jau gimde, man siurpsta oda ir is tos baimes tikrai prisidesiu puse spintos ir visko visko turbut mazu kad tik uztekt…

Buna visom tokiu minciu man irgi kartais uzeina, kai pagalvoju, nafik man viso sito reikejo...

1
  6. Kopu

Avokad parašė:
    Kaip atrodo viskas lengva toms mamytems kurios jau gimde, man siurpsta oda ir is tos baimes tikrai prisidesiu puse spintos ir visko visko turbut mazu kad tik uztekt…

Tiesiog pavargot sunkiai jaustis, laukti Ir nėra čia ko panikuoti, gerai, kad dar ir nesusipirkot visko, turėsit ką veikti ir nereikės iki gimdymo 100 kartų tašės turinio perkraustyti Ir nepasiduokit blogoms mintims, palepinkit save. Nėra viskas taip sudėtinga, kaip atrodo. Tikrai nieko baisaus, jei kažką ir pamiršit ar kažko nenusipirksit. Gal apsieisit, o jei ne, tai ne karo metas ;)

4
  7. Adelaina
    2017.11.16 10:08 (prieš 2 mėn.)
    2017.11.16 10:08 (prieš 2 mėn.)

As beje gavau labai gera patarima is dermatologes, kaip ruosti spenelius maitinimui is anksto, kad paskui nebutu tiek problemu. Tiesiog pasiimti nesiursktaus lino gabaleli ir lengvai kasdien po truputi masazuoti spenelius (trinti kitaip tariant, bet nezulinti). Manau jau dabar galima butu pradeti tai daryti, tuomet pagimdzius ir pradeju maitinti, speneliai nesujautreja ir nedega, buna jau atsparus

Cia is senu laiku sitas patarimas, bet sake tikrai veiksmingas. O siais laikais niekas "neruosia" speneliu is anksto, todel ir tu bedu kiekvienai

3
  8. evra
    2017.11.16 10:09 (prieš 2 mėn.)

Ugnė 8 m. 9 mėn.

2017.11.16 10:09 (prieš 2 mėn.)

Avokad parašė:

Man su pirmu nestumu nuolat vargino tokios mintys. Galvojau nesusitvarkysiu, viskas nauja,nezinoma, bet nuvydavau salin visas mintis. Su siuo nestumu tai nzn, pasaulis man gali sugriuti, bet laukiu nesulaukiu, kada mano svajone bus rankomis apciuopiama tik si kart esu lb lb jautri, ne tas zodis ir as i asaras, vyras turi gelezine kantrybe...

2
  9. Nestuke antra karta
    2017.11.16 10:11 (prieš 2 mėn.)
    2017.11.16 10:11 (prieš 2 mėn.)

Labai vėmiau šį rytą, ar dar būna jums tokių bajerių? Jau 2 mėn nebepykino net.bandysiu dabar eit valgyt

10. Adelaina
    2017.11.16 10:16 (prieš 2 mėn.)
    2017.11.16 10:16 (prieš 2 mėn.)

Nestuke antra karta parašė:
    Labai vėmiau šį rytą, ar dar būna jums tokių bajerių? Jau 2 mėn nebepykino net.bandysiu dabar eit valgyt

As ir siaip besilaukdama nei vemiau, nei sleikstulys buvo koks...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.