2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.15 23:32 (prieš 5 d.)

mamyte zuvyte parašė:
    Sveikos 😘 Prisiduodam šendiena pagimdžiau suneli 3:45 3216kg 51cm mazas toks berniukas vardu Dominykas.

LABAI SVEIKINAM JUS!!! ❤ ❤ Kokią gražią datą pasirinko sūnelis 😊👍Labai gražus vardas Linkim augti sveikiems ir stipriems! 🥰

1
  2. 2019.05.15 23:40 (prieš 5 d.)

Ar kam nors tirpsta rankų pirštai? Man kairės rankos ypatingai nutirpę. Ryte net skauda pvz sulenkt į kumštį ir jėgos rankose nėra. Skaičiau kad čia greičiausiai nervas užspaustas. Bet kuo toliau tuo labiau viskas užtirpę, naktį net pabundu kaip ranką skaudą, nuo peties visa nutirpus.

3. 2019.05.16 00:35 (prieš 5 d.)

Indy parašė:
    Ar kam nors tirpsta rankų pirštai? Man kairės rankos ypatingai nutirpę. Ryte net skauda pvz sulenkt į kumštį ir jėgos rankose nėra. Skaičiau kad čia greičiausiai ne…

Tirpsta ir man kartais, gydytoja juokias, sako nieko baisaus, pagimdzius viskas praeina.

4. 2019.05.16 02:00 (prieš 5 d.)

Na va nuėjau į ligoninę tai pažiūrėjo sakė viskas gerai širdute plaka ir vaikutis judėt pradėjo 😊 tik paskyre po savaitės skaną. Kad pažiūrėti kaip jis

5
  5. 2019.05.16 02:12 (prieš 5 d.)

Samanta199 parašė:
    Na va nuėjau į ligoninę tai pažiūrėjo sakė viskas gerai širdute plaka ir vaikutis judėt pradėjo 😊 tik paskyre po savaitės skaną. Kad pažiūrėti kaip jis…

Kaip gerai kad pasitikrinot. Dabar tikrai rami busit

6. 2019.05.16 03:34 (prieš 5 d.)

Gal zinot Santarų akuseriniam po kiek moteru guli palatoj ?;) kai nesusidurus tai idomu suzinoti,nes birzelio 3d guluosi ten

7. Pats Nuostabiausias 14 m. 7 mėn.

2019.05.16 04:56 (prieš 5 d.)

mamyte zuvyte parašė:
    Sveikos 😘 Prisiduodam šendiena pagimdžiau suneli 3:45 3216kg 51cm mazas toks berniukas vardu Dominykas.

Nuosirdziausi sveikinimai
    Abu stiprekit, linkiu daug pieno ir ramiu naktu

1
  8. Pats Nuostabiausias 14 m. 7 mėn.

2019.05.16 05:02 (prieš 5 d.)

Dovili parašė:
    Ar yra merginos kurios augina kates? Ar pasikeitė jų elgesys? Mūsiškė sterilizuota, auginam 5 metus, ir šiais metais, būtent dabar paliko labai nerami, pastovūs kni…

Turim viena, nekastruota katina. Museika visiskas, apylinkes katinai visi gave nuo jo i kaulus. Pats amziais su musio zaizdom grizta. Bet, paskutiniu metu apie mano kojas amziais glaustosi, mano lovos pusen taikosi prigult, nors ant lovu jam grieztai draudziama. Meilumo protrukiai labai daznai pasireisia, sakom, arba sensta, arba tikrai jaucia, kad manyje kazkas spurda.

9. 2019.05.16 05:47 (prieš 5 d.)

uogyytė parašė:
    Uoj as ta gresme turiu nuo 28 sav, daktare sake danesiok iki 34-35 sav ir buk rami. Tai penktad pilnos 35 sav tai galesiu ramiau atsipusti ir as ☺️ Neramu nes nezin…

Na jums visai neramu tada, naktis kazkoks kosmaras buvo tiek spardesi vaikelis kad galvojau pats vandenų maišą praplėš, visą naktį prakrupčiojau... 😟

10. 2019.05.16 05:51 (prieš 5 d.)

Iveta27 parašė:
    Gal zinot Santarų akuseriniam po kiek moteru guli palatoj ?;) kai nesusidurus tai idomu suzinoti,nes birzelio 3d guluosi ten

Gulejau patologiniam, tai 2, po gimdymo irgi 2 guli mamytes😊nebent imti mokama palata

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras