2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. Emilis 7 m. 11 mėn.

2019.04.18 11:17 (prieš 1 mėn.)

Renata Renatėlė parašė:
    Apšvieskite, mamytės, nes dar daug ko nežinau. Ar VPA nuskaičiuojami pinigėliai irgi pensijos kaupimui?

Nebuskaičiuoja. Tik valstybė ten kažkiek pervedinės kol auginsite vaikutį

2
  2. 2019.04.18 11:48 (prieš 1 mėn.)

vili parašė:
    Nebuskaičiuoja. Tik valstybė ten kažkiek pervedinės kol auginsite vaikutį

O tai kas tada bus su pensijų fondu?

3. 2019.04.18 11:50 (prieš 1 mėn.)

Lady1 parašė:

Jis kaupsis, tik jus indėlio nedėsit, dės tik valstybė.

1
  4. Amelija 7 m. 9 mėn.

2019.04.18 11:51 (prieš 1 mėn.)

nikstukine parašė:
    Sveikos merginos norėjau paklausti apie pampersus.aš planuoju pirkti daugkartines sauskelnės gal yra bendraminčių ir gali parekomenduoti kur galėčiau nusipirkti ger…

As pirma vien ant daugkartiniu uzauginau, bet dabar dvejoju ir neperku is anksto Labai jau daug klapato ir kasdieniniu skalbiniu. Nebandau atkalbet, tik pasidalinu savo dabartinem nuotaikom

5. Emilis 7 m. 11 mėn.

2019.04.18 12:14 (prieš 1 mėn.)

Lady1 parašė:

Tai valstybė ten kažkokį procentą pervedinės į fondą. Už jus mokės valstybė, bet ne nuo išmokų. Tiesiog yra numatytas toks dalykas

6. 2019.04.18 13:28 (prieš 1 mėn.)

nikstukine parašė:
    Sveikos merginos norėjau paklausti apie pampersus.aš planuoju pirkti daugkartines sauskelnės gal yra bendraminčių ir gali parekomenduoti kur galėčiau nusipirkti ger…

Galiu atsiùsti el.paštà kur pirmàjam užsakinėjau. Dabar nerandu tos moters skelbimuose. Beje dėl tù įdėklù tai atsirinkt reikia kas tinka labiausiai, aš jau paskui kai didesnis buvo dėdavau tiesiog merliaus palutes, nes tikrai didelė apimtis ten visko gaunasi, erzina vaikà kai ropoja/sėdi/vaikšto. O naujagimiui tai apskritai dėl bambos pradžioj nedėjau daugkartiniù, nes normaliai kraštelis neatsilenkia. Pradžioj ekologiškas sauskelnes naudojau bambo. Taip ir šįkart darysiu. Ir reiktù daugiau daugkartiniù įsigyti, nes 10 vnt kūdikiui per mažai iš mano patirties.

7. 2019.04.18 13:29 (prieš 1 mėn.)

1
  8. 2019.04.18 13:29 (prieš 1 mėn.)

smalsuolesu parašė:

Sveikos!! Geguzes pradzioje susitarus su fotografe del nestukes fotosesijos, uzsisakiau specialiai tam suknele, tik paskui pamaciau kad siuntimas apie menesi uztruks 😔 Gal kuri zinote kur galima butu issinuomuoti suknele? Bet ne puosnia ir ne vestuvine 😂 nes kiek ieskojau internete tai tik tokias radau. Uzsisakiau tokia, tik rozine;
    Tai jei zinotumete kur galima butu rasti panasiu buciau labai dekinga!!

1
  9. 2019.04.18 13:39 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos,

Pastebėjau, kad šiek tiek neatitinka mano nėštumo savaitė šiam forume, man dar bus tik 27 pilna savaitė šį šeštadienį, o kai supildžiau planuojamą gimdymo datą, parašė 28 savaitė. Ar Jums irgi yra tokių neatitikimų?

10. 2019.04.18 13:54 (prieš 1 mėn.)

Lasiukass parašė:
    Sveikos merginos,

Taip, man irgi rodo savaite daugiau, dabar 25sav+2, o jau 26 rodo. Ir nuo pat pradziu taip buvo 😂😅

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras