aidena parašė:
labai grazi mergyte sveikinuo del paguldymo ant pilvelio tai zinoma kad galima vaiko stemples raumuo tada tvirteja as nuo pirmu dienu po kelias sekundes vis paguldydavau ir vaiko pilveliui geriau
![]()
Dekui
aidena parašė:
labai grazi mergyte sveikinuo del paguldymo ant pilvelio tai zinoma kad galima vaiko stemples raumuo tada tvirteja as nuo pirmu dienu po kelias sekundes vis paguldydavau ir vaiko pilveliui geriau
![]()
Dekui
smilgele parašė:
oho kokie grazi juoduke
Aciu smilgele
gretuliukas parašė:
isivaizduoju jauciu sprogsiu is dziaugsmo![]()
Sprogsi sprogsi ir tada susitiksi su savo dziaugsmu
soncik parašė:
hmmmmm,mazute grazute . tikras stebuklas kaip pagalvoji![]()
Taip tikrai kudikeliai jie tokie mazuciai stebukleliai
Adrija-jurgita parašė:
vau ,jau zaisliuka nutverus![]()
![]()
Jo jau ciumpa kaip tik pagauna uz ko nors
nespesiu sureguot o jau ir begiot prades
jolantukas8 parašė:
Labuka,mamytes ir busismosios![]()
Ka veikiat? BUSIMAA su gimimo dienele tave,mergina![]()
![]()
As va issimaudziau,issiploviau galva,rosiuosi rytojui,kelsiuos anksti skambintis i ligonine na ir keliausiu gimdytiKaip bijau jauciu nety neisivaizduojat, bijau as tu skatinamuju,pergyvenu, kad tik viskas butu gerai...
Reiokes siandiena anksciau eiti miegoti,issimiegoti, kazin kaip seksis uzmigti
Tai vat...manau susisieksim tik poto kai grtysiu is ligonines,taip kad laikykites
![]()
![]()
Sekmes tau mergyt,maziau pergyvenk viskas bus okay
dagnukas parašė:
labas rytasjei ka praleidau nepykit
gimdysianciai sekmes
![]()
![]()
angeliuka maciau, grazuoli
![]()
![]()
![]()
nepykit, bet turiu toki minusa neisimenu niku ir vardu, tai sunku bendraut ir i ka kreiptis, nes zinau su kuo susirasineju, bet va nikas ima ir pastringa, kai kaska asmeniskai turiu parasyt
![]()
Labas rytas
na nieko dagnuk as irgi ne visus atsimenu juos
soncik parašė:
labas rytas mamaites.kaip issmiegojot jus ir jusu puosmenos![]()
turiu keles minutes tai prisedau su jumim persimest labu ryteliu.
10 isvaziuojam i londona.tai dar reik susidet viska ir svarbiausia ko nepamirs,issimaudyt paciai.ir paruost kelionei mazuli.as gal kvaila,bet labai jaudinuosi del tokios ilgos keliones. nusprendziau vaziuoti su vezimuku.
llabai tikuosi kad mazyliui mano patiks vaziavimas.
viskas bus gerai,sekmes
lietuve parašė:
mamytes, kurios maitinate leliukus nakti, ar pavalgius , palaikote staciomis, kad atsirugtu? Nes as jei pakeliu,kad atsirugtu, tai issibudina. Kadangi be valgant uzmiega.
as nakti labairetai maitinu bet jei tenka tai neatruginu nes bevalgydama uzmiega ir nebezadinu
labas rytas merginos
kaip ismiegojot?kaip jusu vaikuciai,mano mazyle labai nerami kasko sia nakt buvo dabar vel uzmigo
pagaliau sauletas rytas snd tikiuos ir diena bus grazi nes noriu eit su mazyle pasisverti o tik antradieniais sveria senokai jau sveremes pries pusantro men nes buvau tiek laiko lietuvoi tai labai idomu kiek jau priaugom
2 testuotojų vertinimai
14 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai