jolantukas8 parašė:
Labuka,mamytes ir busismosios![]()
Ka veikiat? BUSIMAA su gimimo dienele tave,mergina![]()
![]()
As va issimaudziau,issiploviau galva,rosiuosi rytojui,kelsiuos anksti skambintis i ligonine na ir keliausiu gimdytiKaip bijau jauciu nety neisivaizduojat, bijau as tu skatinamuju,pergyvenu, kad tik viskas butu gerai...
Reiokes siandiena anksciau eiti miegoti,issimiegoti, kazin kaip seksis uzmigti
Tai vat...manau susisieksim tik poto kai grtysiu is ligonines,taip kad laikykites
![]()
![]()
ooi kuo didziausios sekmes tau, ir kuo lengvesnio gimdymo!! oi kaip faina..!! :)) galvok ne apie procesa, o apie rezultata;)) visos istveria juk.. :))







