lydekaite parašė:
Tai vat pas mane tas pats buvo... jau ir irgi stūmiau, bet dėl vaikiuko dydžio ir pačios klubakaulio siaurumo matyt nebeišstenėjau, galiausiai irgi vyras sako gal j…
Na, as UK gimdziau. 1 sesele buvo gimdymo palatoj, gere kava kai as gimdziau...Po 12h stumimo buvau kaip darzove. Net mano gimdymo knygoje yra parasytas punktas, kad net nesistengiau stumti. Tai jau tiek laiko praejo, o mums vis su vyra kirba mintis i teisma ja paduoti. Na, skaudi patirtis, kad tiek prakankino, o gimdymas baigesi CP. Po operacijos atejo atsiprasyti, net 2 kartus. O kas man is to?
Na, kad ir koks kosmaras buvo gimdymo metu, taciau CP operacija buvau 100% patenkinta. Vyrui net leido nukirpti vaikui virkstele, cia turbut kalti jautesi, kad toki sunku gimdyma apturejau. Per kokias 5 valandas visiskai atsigavau, o po 24h mane jau vare i dusa praustis. Na, pas mus tokia tvarka, net po cezario pjuvio vyrui nakti pasilikti neleidzia
Girdejau, kad kitos kelis metus jaucia pjuvio vieta, man niekada neskaudejo.






