Dekretinės atostogos nuo 2011 m. liepos

Komentuoti
  1. Gustė 7 m. 5 mėn.

2010.11.30 10:30 (prieš 8 m.)

Sveikos,
    man gimdymas numatomas birzelio menesi. i dekretetines atostogas kaip ir tureciau iseiti balandzio menesi. Kazin kaip bus su motinystes pasalpa? ar bus taikoma jau nauja sistema (kur vienus metus einant i dekreta mokama 100 proc., o einant 2 metus: pirmus metus 70 proc., o antrus metus 40 proc.) ar dar galios sena (pirmus metus 90 proc., o antrus metus 70 proc.)? beje nuo kurio atlyginimo (popierinio ar kur gauname i rankas) skaiciuojama ta motinystes pasalpa?

2. Augustukas 3 m. 8 mėn.
    Deividukas 7 m. 8 mėn.

2010.11.30 11:13 (prieš 8 m.)

Į dekretine išeisite 56 dienos po gimdymo, o gimdant birželį, balandžio mėnesį išeisite tik gimdymo atostogų, kurios ir tęsiasi 70 d. iki gimdymo ir 56 d. po gimdymo. Pagal visą skaičiavimą, pagimdžius birželį, dekretinių išeisite tik rugpjūtį, o tada jau galios nauja pinigėlių mokėjimo tvarka.

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2010.11.30 11:19 (prieš 8 m.)

tinacka parašė:
    Sveikos,
    man gimdymas numatomas birzelio menesi. i dekretetines atostogas kaip ir tureciau iseiti balandzio menesi. Kazin kaip bus su motinystes pasalpa? ar bus taikoma jau nauja sistema (kur vienus metus einant i dekreta mokama 100 proc., o einant 2 metus: pirmus metus 70 proc., o antrus metus 40 proc.) ar dar galios sena (pirmus metus 90 proc., o antrus metus 70 proc.)? beje nuo kurio atlyginimo (popierinio ar kur gauname i rankas) skaiciuojama ta motinystes pasalpa?

motinystes pasalpa skaiciuoja jau po dekreto.. tai taikis jau antra varianta. jei nori, kad moketu 90 ir 70 tai tada nereik eit i dekreta ir po vaikucio gimimo iskart i atostogas, na zinoma, jei gausis ta padaryti iki liepos menesiuko. dekretas gaunamas 100 % darbo uzmokescio, t.y is 126 paskaiciuos kiek pas tave bus darbo dienu ir uz jas ismokes, jei bus sudetingas gimdymas dar gausi uz dvi savaites plius na bent jau man sake, kad skaiciuojama nuo pinigeliu gautu i rankas man tai ir atitinka. aj beje, nuo 2011 m. liepos jau bus skaiciuojama is 2 metu. iki 2011 liepos skaiciuoja is metu

4. Aronas 7 m. 6 mėn.

2010.11.30 12:25 (prieš 8 m.)

avietuke parašė:
    motinystes pasalpa skaiciuoja jau po dekreto.. tai taikis jau antra varianta. jei nori, kad moketu 90 ir 70 tai tada nereik eit i dekreta ir po vaikucio gimimo iskart i atostogas, na zinoma, jei gausis ta padaryti iki liepos menesiuko. dekretas gaunamas 100 % darbo uzmokescio, t.y is 126 paskaiciuos kiek pas tave bus darbo dienu ir uz jas ismokes, jei bus sudetingas gimdymas dar gausi uz dvi savaites plius na bent jau man sake, kad skaiciuojama nuo pinigeliu gautu i rankas man tai ir atitinka. aj beje, nuo 2011 m. liepos jau bus skaiciuojama is 2 metu. iki 2011 liepos skaiciuoja is metu

o taip galima - po gimdymo is karto eiti i atostogas, o ne dekreto poilsio dar ??

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2010.11.30 12:33 (prieš 8 m.)

VAIDUTE parašė:
    o taip galima - po gimdymo is karto eiti i atostogas, o ne dekreto poilsio dar ??

taip gali po gimdymo jei nori imi 56 dienas atostogu arba ne jei nebusi isejus i n/g atostogas tai gimdymo namuose turi perspeti gydytoja, kad tau tu 56 dienu nereikia, kad nesiustu biuletenio i sodra..

6. Aronas 7 m. 6 mėn.

2010.11.30 12:39 (prieš 8 m.)

avietuke parašė:
    taip gali po gimdymo jei nori imi 56 dienas atostogu arba ne jei nebusi isejus i n/g atostogas tai gimdymo namuose turi perspeti gydytoja, kad tau tu 56 dienu nereikia, kad nesiustu biuletenio i sodra..

tai tokiu atveju, iseitu, kad man motinystes ismoka skaiciuotu dar pagal sena tvarka (jei neimciau dekreto), nes gimdymas geguzes 30

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2010.11.30 12:42 (prieš 8 m.)

VAIDUTE parašė:
    tai tokiu atveju, iseitu, kad man motinystes ismoka skaiciutu dar pagal sena tvarka (jei neimciau dekreto), nes gimdymas geguzes 30

taip...

8. Aronas 7 m. 6 mėn.

2010.11.30 12:43 (prieš 8 m.)

aciu uz konsultacija, kai nezinai,tai tokio dalyko niekas, kas moka pinigus, nepatars

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2010.11.30 12:48 (prieš 8 m.)

VAIDUTE parašė:
    aciu uz konsultacija, kai nezinai,tai tokio dalyko niekas, kas moka pinigus, nepatars

zinau, kad nepatars nes pati visa ifo ir traukiu is visur

10. Aronas 7 m. 6 mėn.

2010.11.30 13:09 (prieš 8 m.)

avietuke parašė:

tiesa, o tai kaip tos 70 dienu pries gimdyma, ju tuomet ir neimi (ar uz jas yra mokama kaip priklauso), ar kaip, ar cia jas galima traktuoti kaip dvi skirtingas atostogas, vienas imi, o po gimdymi turi galimybe neimti..?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras