Ginekologė Inga Soročkina (Vilnius)

Komentuoti
 1. 2015.07.02 11:27 (prieš 3 m.)

  Norėjau parašyti gerą atsiliepimą apie šią akušerę - ginekologę.
  Lankausi pas ją Centro poliklinikoje Vilniuje.

  Labai džiaugiuosi pagaliau papuolusi pas jauną specialistę, kuri yra įgijusi išsilavinimą ne taip seniai, todėl puikiai orientuojasi šiuolaikinėje situacijoje ir bendrauja ne sovietine terminologija. Gydytoja yra maloni, draugiška, tačiau nežada stebuklų, puikiai viską paaiškina, pataria, ir apžiūri net nesant "būtinybei" (man ankstyvame nėštume darė tiek echoskopų, kiek turėjau vizitų, nes esu turėjusi nesėkmingą nėštumą ir labai pergyvenau).
  Mes su ja aptarėme visus galimus tyrimus, ji mane argumentuotai konsultavo dėl papildų ir vitaminų, nenurašė nė vieno mano nerimo į "nesamones". Neskyrė jokių vaistų, žvakučių ar kitų biesų, kurie nėra būtini ir paaiškino, kad ankstyvame nėštume jų geriau vengti. Nejaučiau jokios arogancijos, pasipūtimo ir skubotumo. Tikiuosi, kad taip bus ir toliau, kol kas esu labai patenkinta

 2. Maksim ❤ 3 m. 3 mėn.

  2015.07.02 13:43 (prieš 3 m.)

  Pritarsiu Labai gera gydytoja, priziuri mano nestuma nuo pat pirmos dienos. Labai dziaugiuosi, kad neapsirikau, pasirinkdama specialyste Tikrai visada isklausys ir patars, apziures Sauni gydytoja!!!

 3. 2015.07.02 16:17 (prieš 3 m.)

  As irgi pritariu, kad si gydytoja yra labai rupestinga ir maloni, viska aiskiai pasako. Man labai teisingai parinko gelezies papildus, laiku nukreipe pas kitus specialistus, paskyre tinkamus tyrimus tam, kad rasti problema. Labai palengvina bendravima tai, kad ji jauna, mes bendraamzes :), todel viskas paprasciau. Kol kas tik gerai atsiliepti galiu apie sia gydytoja.

 4. Edgar 7 m. 1 mėn.
  Artur 8 m. 5 mėn.
  Anastasija 9 m. 9 mėn.

  2015.07.02 22:31 (prieš 3 m.)

  Aš pas ją tai pat lankausi su šiuo nestumu..
  Buvau dar tik 2 kartus...
  Bet galiu atsiliepti tik teigiamai
  Žiūrėsim kaip bus toliau..

 5. 2015.08.26 13:28 (prieš 3 m.)

  o man su šia gydytoja kažkaip nelabai viskas atitiko. Kol nesilaukiau, buvau kelis kartus pas ją, patiko tai, kad pasiūlė papildomus tyrimus (jie mokami, bet gerai, kad ne kaip kitos vyresnės iš viso nesiūlo). Matosi, kad gydytoja naujosios kartos metodais dirba, o ne po sovietiniais. Tačiau, kai pastojau, turėjau įtarimų ar mano vaikeliui viskas gerai, visgi pirmas nėštumas. Ėjau į konsultacijas, gydytoja man nustojo patikti visiškai. Visų pirma todėl, kad uždavus rūpimą klausimą, susijusį su nėštumu, normalaus atsakymo nesulauksi - toks jausmas, kad pati iki galo nežino, nes praktikos su nėščiosiomis panašu, kad neturėta labai daug - beliko pačiai googlintis visą mėnesį iki sekančios konsultacijos. Nesu tokia reikli pacientė, kad man reiktų ištisos dienos pokalbio, bet esminius dalykus žinoti noriu, kas kodėl kaip (gal ne visiem to reikia, bet man tai rodo gydytojo kompetenciją ir suteikia ramybės). Tada seselės: išduoda taloną :14 val (tačiau liepia ateiti 12:30 - taip suprantu, kad galbūt dėl to, kad atrodytų, kad pas gydytoją matytųsi eilė žmonių, kitos priežsties negaliu sugalvoti) Ateinu 12:30, tačiau, užeinu į kabinetą norėdama apie save pranešti (suprantu, jog jeigu talonas 14:00 gydytoja su sesele gali ir nežinoti, kad aš laukiu - žmogaus prie kabineto daugiau nei vieno, užėjus į kabinetą seselė apšaukia mane pakeltu tonu, kad mat ko aš čia lendu - suprask juk pakvies iki 14:00 (aš dirbantis žmogus), galiausiai paprašius, kad nuleistų toną, nusiramina, bet man jau nuotaika subjursta, pratarti žodžio nebegaliu, nes ašaras vos laikau (jautrumas nėštumo metu savo daro). Po tokių kelių konsultacijų nusprendžiau, kad nebenoriu vaikščioti pas šią gydytoją, tad užsiregistravau į Antakalnio montinystės centrą, kur specializuojasi ties nėštumais. Ir ramybė atsirado, ir gydytojas viską paaiškina ir nervų be reikalingų nebėra.
  Nepeikiu labai gydytojos, gal man jinai netiko su visomis seselėmis, gal kitoms tinka, bet mano patirtis būtent tokia.

  1
 6. 2015.09.15 08:28 (prieš 3 m.)

  mama1111 parašė:
  o man su šia gydytoja kažkaip nelabai viskas atitiko. Kol nesilaukiau, buvau kelis kartus pas ją, patiko tai, kad pasiūlė papildomus tyrimus (jie mokami, bet gerai,…

  na Centro poliklinikoj apskritai yra didelė problema su seselėmis, dauguma ten jų pasaulio bambos, svarbesnės už gydytoją, susiraukusiom sovietinėm mordom :(( bet čia jau ne daktarės problema, ji turbūt irgi negali pasirinkti, su kuria sesute dirbti, o dar kai nauja ir jauna gydytoja gal net prisibijo tų bobų!
  šiandien einu pas gydytoją, pasiiankstinau savaite vizitą, nes nerimas kamuoja, noriu pasitikrinti, parašysiu, kaip sekėsi ir ar atsakė į klausimus, o jų turiu daug tiesa, paankstino vizitą be jokių problemų, užrašė sekančiai dienai po mano skambučio.

  1
 7. Berniukas dobiliukas 3 m. 7 mėn.
  Mergytė uogytė 5 m. 11 mėn.

  2015.09.30 21:31 (prieš 3 m.)

  Aš galių tik geriausiu žodžiu apie šią gydytoją atsiliepti. Prižiūrėjo visą antrą nėštumą ir labai galių lyginti su pirmuoju. Šis buvo komplikuotas, sunkus, bet viskas baigėsi gerai ir tik gydytojos valia viskas buvo laikų suziureta.
  Beje, ji dirbo būtent Antakalnyje, apie ją kolegos puikiai atsiliepia. Tad bėgte nuo mokinės pas mokytojus?

 8. 2015.10.09 07:34 (prieš 3 m.)

  Sunkiai galiu tuo patikėti.

 9. 2015.12.18 15:59 (prieš 2 m.)

  nieko gero... pinigu nedaviau, todel tikriausiai su savo "komanda" taip aplaidziai ir priziurejo. vos tik atvykus iskart sakiau epiduro suleist, nes nepakanti skausmui, tai klause velniazin kiek kartu ar noresiu, o galiausiai pradejo sakyt kad tuoj anasteziologas operacija tures, todel jei renkuosi epidura sakyt dabar, nes veliau bus pervelu. aisku kad pasakiau kad noriu, leiskit (ir nuolat ta kartojau)o ji pavaiksciojo po palata, pamate kad pinigu neduosim ir isejo... kazkur...
  laseline buvo susalinta per greit, neprisuko ten jos kazkaip (matyt pinigai akys stovejo), kai pasikeite pamaina, nebuvo pamineta kad tu greituju nuskausminamuju jau 3k buvo duota (nes as vis rekiau kad kazka darytu), o tai labai svarbu, nes su 4 pavartrojimu gali vaikas nekvepaves islist, didele rizika.
  dalyvavo kartu ir vyras mano, viska stebejo ir saugojo.
  na o daktarei galiu palinketi tik - profesionalumo ir zmogiskumo.
  ps. aciu dievui pasikeite pamaina ir atejo kita daktare - tikrai labai nuostabi ir atsidavusi savo darbui.

 10. 2016.01.19 12:02 (prieš 2 m.)

  Ši gydytoja mane prižiūrėjo nėštumo metu. Tiesa, gimdymas dar neįvyko. Tai galiu pasakyti, kad maloni, kiek man pasirodė ir kompetentinga gydytoja. Radus vaisiaus sveikatos sutrikimą, ji greitai man "suveikė" siuntimą į Kauną. Už ką aš esu labai dėkinga. Na ir šiaip, suteikdavo kone viską, ko norėdavau: echoskopų, siuntimų. Visai tai man padėdavo ramiau jaustis. Esu dėkinga šiai gydytojai!

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras