Kūdikis jau mėnesį tuštinasi žaliai, būna kraujo gyslučių, gleivių

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.04.23 17:33 (prieš 5 m.)

  Mamytės, gyvenančios Anglijoje, gal galite man padeti. Mano zuikis šešių mėnesiu jau mėnuo laiko tustinasi žaliai, dabar pradėjo dar ir su daug šviesiu gleiviu, kartais randu kraujo gysluciu ismatose. Daktarai išrašė gerti elektroninius ir viskas. Bet ir taip turejau pakovoti kad kažką paskirtu. Ar matau kad tie milteliai nepadeda. Kaip galėčiau išsireikalauti žarnyno tyrimo.. Nes ir svoris nu stojęs augti..

 2. E 6 m.

  2014.04.23 17:47 (prieš 5 m.)

  Panasu I alergija kazkam. O ka daktarai sako? Kokia priezastis?

 3. Aira 6 m. 1 mėn.

  2014.04.23 17:48 (prieš 5 m.)

  dezita parašė:
  Mamytės, gyvenančios Anglijoje, gal galite man padeti. Mano zuikis šešių mėnesiu jau mėnuo laiko tustinasi žaliai, dabar pradėjo dar ir su daug šviesiu gleiviu, kar…

  Nusineskit pampersa su tokiom ismatom pas gp, tokiem maziem kazin ar tirs zarnyna, bet gali paimti krauja. Jei tempes nera, neviduriuoja ir nerekia kai skerdziamas gali but kad jum alergija I kazka. Jei viduriuoja su kraujo gyslelem ir tempe gali but jzdegimas arba apendicitas. Galit su pampiu vakare I priimamaji nuvaziuot konsultacijai, bet turi but out of surgery hours, ta prasme kai gp nebedirbs. Nes kitu atveju gali nepriimt. Misinuka geriat? Nebandet jo pakeist? Galit pasiskambint I 111 njmeriu pasikonsultuot, paaiskint situacija ir jie nukreips jus ka reikia daryt.

 4. 7 m. 4 mėn.

  2014.04.23 17:50 (prieš 5 m.)

  dezita parašė:
  Mamytės, gyvenančios Anglijoje, gal galite man padeti. Mano zuikis šešių mėnesiu jau mėnuo laiko tustinasi žaliai, dabar pradėjo dar ir su daug šviesiu gleiviu, kar…

  Vargiai tu cia isireiklausi, jei nemato jie tam pagrindo...pamenu pagal save, kad vos ne is kabineto prase eiti lauk, nebeirodyneti savo "ziniu"...geriausiai jei turi gydytoja pasikonsultuok su ju, o jei ne vezk "Peterboran"i lietuviu klinika, jie ten isamius tyrimus padarys-arba varijantas"vaziuok"priemiman" ir susakyk, kad labai blogai-jie ligonineje turetu padaryti, jei geras gydytojas pasitaikys.

 5. Aira 6 m. 1 mėn.

  2014.04.23 17:51 (prieš 5 m.)

  Pabandykit geruju bakteriju pagert, jos stabilizuoja mikroflora zarnyne. Tamsios zalios ismatos gali but nuo gelezies, gleives gali but nuo seiliu, jei labai seilejas. Bet geriausia pas gydytoja kreiptis, pabandykit pas kita gp nueit, bet butinai pamoersa pasiimkit. Galit healt visitorei paskambint oasikonsultuot ka daryt.

 6. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.04.23 23:04 (prieš 5 m.)

  Ačiū už patarimus, mažiukas valgo mp ir kosytes pirmaitinu po truputi.. Duodu gerąsias bakterijas ir kreono tablečių kelias granulytes.. Bet nematau naudos nei is jų nei is elektrolitu.. Pampersa rodem tai nieko nepasakė gero, sako infekcija ir viskas.. O taip noriu priežastį sužinoti.. Pati maisto nepakeičiau kad butų alergija.. Valgom bulvyte su morka.. Nemanau kad joms alergiskas.. Ir seiletekio nėra.. pas gp jau du buvom.. Bet pati pasakau diagnoze ir tokia užrašo..

 7. svajone 6 m. 5 mėn.
  sirdyje 7 m. 3 mėn.

  2014.04.24 01:11 (prieš 5 m.)

  Papasakosiu savo situacija, gimus dukrytei kiek imanoma stengiaus maitint mp, aisku su laiku jo mazejo tai tekdavo primaitint misinuku, kol galiausiai vien tik ant jo ir perejo visas maitinimas. Bet nuo pat pirmuju kartu maitinant misiniu ismatose pastebau kraujingu gleiviu, kraujo ir pan. Aisku sulyg pirmu pampiu lekem ligoninen ir ten buvo mums paaiskinta, kad neva gali buti, jog pakietejo viduriai ir besitustinant gal kokia kraujagysle truko. Bet praktiskai kone kasdien rasdavau tai daugiau tai maziau kraujo, visi pampiai buvo fotografuojami, pas gp lankytasi n kartu, skundemes ir hv. Maniau netinka misinukas, keitem, bandem. Tas pats. Kol galiausiai nuejus pas gp neisejau is kabineto kol negavau siuntimo pas pediatrus. Po vizito pas juos viskas paaiskejo. Padere dukrytei kraujo tyrima, echoskopija pilvelio. Zodziu istikrino tikrai atsakingai. Ir rado alergija karves pieno baltymui. Sulyg ta diena gavom specialu misinuka, kuri vartoja iki siol. Kraujo daugiau nebemaciau.
  Noriu pasakyt tik tiek, kad eikit ir grieztai reikalaukit siuntimo pas pediatrus. Sekmes

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras